Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paper mage stats?

RaistliN_DS

Öne çıkan mesajlar

hepsi mp mi?

goblin armor puldron 100 int gerektirio
yoksa int 100 yapıp goblin set giyip + mp bonuslarla eksik tamalanırmı

yoksa int 80 yapıp takılarla int tamamlayıp goblin set giylir mi??

bence mana miktarı da önemli şu lanet int kaç olmalı??

fire / ice magim paper olucam.. yardım lütfen??[signature][hline]RaistliN[DS LoA LoL]
The shape of my eyes are formed like an hourglass.I see things as time reflects them...yes,I see you die !!
Sosyal ağlarda paylaş

ha sen erkek mage sin ozmn paper olmak için 62 ye kadar int e wercen e zaten 62 intle giyilen goblin war ama kesinlikkle 62 int wer yoqsa çıplak dolaşırsın lwlin düşükse git kadın mage aç int 70 den başlıo kadında[signature][hline]nick:passive_kesh , :::::KILLER::::
server:ares
lwl:eziq
clan:blessed_knights

eski KILLMASTER özür diler...
Sosyal ağlarda paylaş

neden illa goblin die diretiyosunuz. +7 health bonuslu kıyafet giyiceksiniz. +8 olursa daha ii olur. kafaya DD25 takıcaksın. takıların health bonus alsan da olur ama unique itemden sasma derim ben (mage earning gibi) cıkıcan cz ye sallıcan novayı 2nci yada 3ncü atan sen olursan ve novayı tam gruba sallarsan al sana bol np :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_ _TiKiTo_WaR_
LvL : 63 60
Nation : Karus Karus
Class : Assasin berserker hero
Np : 85xxx yazmiim az daha :)
Clan : DreaM™
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PassivE_KesH, 03 Ocak 2006 16:03 tarihinde demiş ki:
lol adam paper dio we erkek bir erkek magein wermesi gereken en az int 62 dir paper sa we ben deil o dedi goblin giymek istiorum die yaaaa :?

abi bu ne biçm paperlk ben paper mageym üzrmde +7 elbise seti war ve full mpye werdm arada kalnca 5 para etmioki[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

goblin set her bitanesi +10 +8 magic power bonus verio bonus hp ve defence de cabası acaba int e verdiğim statları kapatırmı die düşündüm. ama yanlışmışş[signature][hline]RaistliN[DS LoA LoL]
The shape of my eyes are formed like an hourglass.I see things as time reflects them...yes,I see you die !!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PassivE_KesH, 03 Ocak 2006 16:03 tarihinde demiş ki:
lol adam paper dio we erkek bir erkek magein wermesi gereken en az int 62 dir paper sa we ben deil o dedi goblin giymek istiorum die yaaaa :?

neden 62 int vermen gerek anlamadım? paper san int e vermemen gerek mp calısıcan. int e verdikten sora tam ver giy complate leri. int e verisen kendi lvl indeki adamlar atıyorum 1000 vuruken sen 700-800 vurusun. int e vermemek tavsiye olunur. KARAR SİZİN TABİ[signature][hline]YaV Bu OyUnuN NeDeN SoNu YoK :)
YaVaS YaVaS SıKıLmAyA BaSlAdIm SaNkİmİ Ne ÖlE BiŞi :D
Sosyal ağlarda paylaş

şu restat olayı çok da pahalıı.. full goblin set giyerim unique flm da pahalı olur ztn.. magic bonus lu takılar takarım bana yetr dha level 45 im.. ztn ilerde gne yardımlarınızı alrımm..[signature][hline]RaistliN[DS LoA LoL]
Sosyal ağlarda paylaş

Papersan, zaten yüksek dmg vermek istiyosundur. Statlar full mp. Giysiler goblin olmasın. En az +7, hatta mümkünse +8 MAGIC POWER olsun. Takıların da en düşük +7 MP.. Staff +8 Wizard... Vurduğun yerden ses gelsin işte :)
Kimi paper (!) arkadaşlar gibi paso HP setlerle gezme yani... :)))
HP setin olsun ama onu savaşlarda falan gerekirse kullan.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...