Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kediye iskence

Poaco

Öne çıkan mesajlar

said:
Nefr, 30 Aralık 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
Yanan sigarayı kedinin patilerine sıkıştırmakla, kafasına şapka geçirmek aynı şey değil. O hayvan binbir sakatlık çıkartabilir o sigarayla ne kadar dikkat ederseniz edin.

Öte yandan "hayvan sever kesildiniz iki dakkada" gibi bir cümleyi kurduğun bölümün Pati Pet bölümü olması son derece yerinde olmuş; bu bölümdeki insanların gerçekten hayvanları sevdikleri için burayı okuyor olmaları çok düşük bir ihtimal zira.

iyiki ağzından degil yoksa vay halinize.[signature][hline]Ride... die... sacrifice!
Along the river of bloody tears
the mighty steel shining in my hands

Garbage =o= FM@ wj Zergling
Sosyal ağlarda paylaş

O bana sigaradan çok arkası yanan ve sigara gibi gözükecek şekilde yerleştirilmiş bi tükenmez kalem gibi geldi. Mavi mi yancak sigara yani??

Ayrıca ben nedense kedilerle lazer ile oynamayı çok severim. Sadistim heralde. Onlar da canlı biliyorum ama çok zevkli oluyo. Ki hayvanseverimdir köpeğim var çok severim. Ama kediler nankör olduğundan gıcığım.[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turambarturin, 01 Ocak 2006 01:55 tarihinde demiş ki:
komik resim bence daha fazlası değil, yanmayan sigara için bu kadar olay çıkmış yaa. helal diyorum yani

*!helal*

yanıyor mu yanmıyor mu bende hala merak ediyorum.cep telefonu veya kalitesiz bir digital makineyle cekilen resimlerde renk farklı görünebilir.ben sadece bu resmi nasıl çektiniz diye sordum verilen cevapsa 2 dakikada hayvan sever kesildiniz oldu.bızım kedi çok sakindir hiçbir şeye tepki vermez gibi bir cevap alsaydık konu bu kadar uzamayacaktı.
hayvan severler burda bilgi alış verişinde bulunmayacaksak bölümün adı değişsin yada kalksın.demek ki bazıları hayvanlarla ilgili konuları paylaşmak için değil sadece eğlence amaçlı bu bölüme giriyor.
ben hala bir kedinin yakınında sigara varken nasıl bu kadar sakin durabildiğini anlamış değilim.kalitesiz bir çekim olduğu için sigaranın ucu kırmızı değil gibi geldi bana.ve resim kesinlikle komik değil eğer o sigara gerçekten yanıyorsa.bu hayvana uyuşturucu bir madde verilmiş olabilir.size abartılı gelsede bunun örnekleri çok fazla.siz hiç alkolik köpek gördünüz mü?ya da hasta bir koyunun ayağa kalkması için kulağının makasla kesilmiş olduğunu?
merak edip sormak hata oldu maalesef.sadece bu resmin nasıl çekildiğini sorduk.özür dilerim bir daha bu tarz sorular sormam.hatta artık bu bölüme cevap yazmayı bile düşünmüyorum.veteriner fakultesi 4. sınıf öğrencisi olarak bilgim dahilinde elimden geldiğince sorulanları cevaplamaya çalışıyorum fakat bu ülkede bilgiye önem verilmediğini her zaman ki gibi unutuyorum.unuttuğum içinde ciddi sorularımın alaya alınması sinirimi bozuyor.tamam eğlence tabi ki olacak.
espri yapıcaz gülücez.ama bu şekilde olmaz.

neyse sizelere ii eğlenceler.

[Bu mesaj scarab tarafından 01 Ocak 2006 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kediyi dövdük..
sopayla hemde bole tuzlu suda bekletılmıs sonra gecırdık kafasına sapkayı 404 yapıstırıcıyla
sigarayıda sıkıstık ayaklarının arasına iple bagladık
anlasıldı bu topic acılmıyıcak paticik.com'a

mayışmış kedi gormedınız heralde.
neyse devam aynı tempoda olay cıkartmaya ızlıyoruz ailecek guluyoruz akol verdiler dovduler uyusturucu verdıız kedıye hede hodo supersınız..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...