Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asga Fruit nedir ? Yardım plz

nocom

Öne çıkan mesajlar

cz de yanlıs hatırlamıosam cardinaldan mavi bi top dustu quest item dio ama nasıl bi quest bilmiyorum. yardımcı olursanız sevınırım[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

Elmoradda ASGA ya Gittiginde ( Karustaki ismini Bilmiyorum ) Secret Agent Clerence Denen Bi Hatun Var.. O Hatuna 5 Adet Asga Fruit Goturdugunde.. Pekte Memnun Kalmayacagin Bisi Verior ( Tam Hatirlamiorum 3k Ex Olmasi Lazim.. )

CZ de Aramana Gerek Yok.. ASGADa Kopeklerin Orda Cardinallerden Bol Miktarda Düsüyor.. Ama Dedigim Gibi.. Ugrasmana Degmez..
Sosyal ağlarda paylaş

Tyon Kesiorsun.. İcinden Meat Cıkıyor.. Townda İnnhostesin Sag Tarafında RoyalCheaf Var.. Ona VEriyorsun.. 3000 Ex Veriyor.. Tekrar Tıklıyorsun BBQ Dish Diye Bisi Veriyor ( tavuk ) Onu Runar Gate Guarda Goturuyorsun.. Veriyosun 3000 Ex te Veriyor.. Tekrar Tıklıyorsun Guarda.. Sana Yüzük Veriyor... Yüzügü EzlantGate de Duran Ezlant Woman A Veriyorsun Tesekkur Edip Cebine 500K Para Koyuyor.. Oyle milyon Ex Felan Verdigi Yok.. Sadece O Tarz Gorevler Arasında En İse Yarari O Dedim..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 30 görevi benim için kısa sürede en fazla ex veren görev. 5 tane scooting soldier öldürüyosun ve pianaya götürüp adını unuttuğum ilgili bir makama veriosun sana 362K ex(yanlış hatırlamıyorsam) veriyor. Ben bu görevi lvl 62 de yaptım. 2dk sürmedi[signature][hline]Server: Beramus
Nation: El Morad
Job: Paladin
Level: 62
Nick: VaniLLa_GirL
NP: 1800 ( Daha başlamadım :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...