Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde oyuncu arıyorum..

Quatzal

Öne çıkan mesajlar

oynayak oynayak (:[signature][hline]gerçeğin gerçekten gerçek olmadığı bir yerde gerçekçiliği kim savunabilir ki?peki ya gerçek değil olarak bildiğimiz gerçekler aslında gerçek ise? yaşamın anlamı bu sorularda gizlidir işte, bu sorulara verilebilecek doğru cevaplar insanı mutluluğa götürür. çünkü bu sorulara cevap verebilecek olanlar gerçeğin onların üzerinde kurduğu baskıdan kurtulmuş, huzura ve mutluluğa önem vermiş kişilerdirler. ve sen bile bu yazıyı biryerlere kopyalayıp okumaya uğraşırken gerçeğin sana yaptığı işkenceleri, bir miktar saf delilik ve merakla yenmiş oluyorsun, herneyse; yaşam güzel. güzel diye düşünülen herşey güzel!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Quatzal, 03 Kasım 2005 02:07 tarihinde demiş ki:
Frp'yi dnd gibi kalıplarda yada farklı dinamiklerle farklı diyarlarda oynamaya istekli arkadaşlar arıyorum..3 senedir izmirliyim adam gibi 1 oyun oynayamadım..Cıvıtmadan oynayan ve fazla dota yada diablo 2 oynayıp kan bağımlısı olmayan arkadaşlar tercihimdir..İzmir hear my words fear my curse...

bunun da fake'i çıktı ya ne diyim artık :D ya da adam ölmüş olabilir evet... çok utandım bak kendimden şimdi. ne kadar ayıp.[signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-AbLa-
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...