Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde oyuncu arıyorum..

Quatzal

Öne çıkan mesajlar

Frp'yi dnd gibi kalıplarda yada farklı dinamiklerle farklı diyarlarda oynamaya istekli arkadaşlar arıyorum..3 senedir izmirliyim adam gibi 1 oyun oynayamadım..Cıvıtmadan oynayan ve fazla dota yada diablo 2 oynayıp kan bağımlısı olmayan arkadaşlar tercihimdir..İzmir hear my words fear my curse...
Sosyal ağlarda paylaş

DnD izmirde hoobbaaaa HAZIRIM hemen gelirim valla hiç üşenmem nere olursa olsun yanı şekilde bir ark daha var oda hazır.[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

Anialeyn/Priest[60]-Invadoria
Ellerosse/Hunter-Invadoria
Sosyal ağlarda paylaş

İzmirde Uzun zamandır oynadığım grubum dağıldı. Çoğu dünya hakkında deneyimim olduğunu sanıyorum. Wod,planescape oynasaydık daha iyi olurdu ama D&D yede hayır demem. Heryere gelirim farketmez. Eğer ciddi bi grup oluşturulacaksa dahil olmak isterim.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW]Valandir Nightelf warrior(60)[Inbadoria]
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
izmirde nasıl oyuncu bulamıyorsunuz anlamıyorum. çok kaliteli gruplar var ben günü birlik geldiğimde bile oyun oynamaya çalışıyorum. Bu grupları bilmiyormusunuz yada bu grupları sevmiyor/anlaşamıyormusunuz. Her neyse bir tanımamazlık olduğunu var sayarak izmircon ları ve genelde alsancakta arka sokak ta oynanılan oyunları takip etmenizi öneririm.
Olmadı buraya 1 yada buraya2 bir bakın.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire izmirde sağlam oyuncu var ancak izmir tayvasından biri olarak eskisi kadar bi araya gelemiyos okul, iş vs...Burada yeniden bi grup kurmak durumundayıs oynamak istiyorsak.

[email protected] burada daha rahat konuşurus.[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

Anialeyn/Priest[60]-Invadoria[Dondu]
Ellerosse/Hunter-Invadoria[Dondu]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...