Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre değiştirme mağdurları....Blackwinds yardım.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

ellerim kırılaydıda şifreyi değiştirmeye teşebbüs etmeseydim...allah belasını versin böle buggun..5 dk lığınada olsa oyunda olmam gerekiyodu şimdi ?
yazıklar olsun..hala bu oyunu oynadığım için bana..[signature][hline]kuruntu içinde yaşamaktansa ;
gerçeğin peşinde kaybetmeyi severek isterim...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gercekten yeter artık ya ... 2 charımada da sorun var 1 ınde maıl gelmedı ne junk klosorune ne de posta kutusuna ama sıfrem degıstı ve gıremıyorum charıma .2 cı sınde ıse oyuna logın olabılrıyorum ama sıteye olamıyorum cunku sıfre yanlıs dıyo 2 sıde 6x level charlar bunları kurtarmanın yolu yokmu ya ..blackwınds lutfen yardım et oyunda bısı yazdıgımızda cewap veremıyo olabılrısın ,yogun olabılırsın ama barı bu forumlarda ılgılen bızle ben ne yapıcam sımdı bu charlarıma ..?[signature][hline]Nick:Eskı ( []Sylvan[]) yenı (Destructionpriest)
Lvl:6x
Np:xx.xxx
Nation:El Morad
Clan:
Job:Paladiin
Düşmanlarım:Cıbırlar

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar halimizden anlıycagınıza eminim...lutfen hepimizin maduriyeti giderilene kadar devam edelim...poli sende peşini bırakma lutfen..zor durumdayım gercekten...14 ay gunde 15 saat...mahwoldum resmen ...sizin adınıza da sevindim gecmiş olsun ama daha bize gelmedi...

lvl 61 arch mage
server :diez
clan :AziZ

[Bu mesaj LeaDeR34 tarafından 04 Aralık 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eevet polı lutfen pesını bırakma benım sıfrem gelmedı ama sıfre degıstı ve gıremıyorum dıgerı ıse oyuna gıereken sıteye gırmıyo ne yapacagımı sasırdım:([signature][hline]Nick:Eskı ( []Sylvan[]) yenı (Destructionpriest)
Lvl:6x
Np:xx.xxx
Nation:El Morad
Clan:
Job:Paladiin
Düşmanlarım:Cıbırlar

Sosyal ağlarda paylaş

Bende forgot password'de bilgileri verip yeniden resetlettim şifreyi. Succsess dedi fakat hala gelen giden bişi yok.
Deli olacam az kaldı. En azından düzeldimi düzelmeyecek mi kesin olarak biş söleseler de ona göre beklesek. Yardımcı olan arkadaşlara da çok teşekkür ederim bu arada, daha bi sonuç alamadık ama.....
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende hiç bi sorun yok şifreyi değiştirdiğim gibi emailime geldi yeni şifre anında :D sizde bişiler var galiba :) yada sitede sorun var geciktiriyor olabilir[signature][hline]ıd tazy_tikyy
lvl 62
char paladin
server ares
np ne siz sorun ne ben sölim 25k dı battel oldum 4 k ya düştü tekrar int oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

hay ben bu oyunun!!!!
ya bu kadar sacma iş olmaz.
Pazar sabaha karsı mail atıyoruz hala gelicek bekle bekle nereye kadar
bu oyun la mı ilgili mail sunucumuzla mı ilgili daha ne yapıcaz
hey allahım ya ...[signature][hline]___________::MdkM::______________
_____________Ares________________
Level: 65 (%41)___Job: Shadow Vain _
Nation: Karus_____Np: 78xxx ________
Clan: ReactioN_____________________
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...