Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre değiştirme mağdurları....Blackwinds yardım.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar güven ile bir alakası yok bunun.ben id'lerle hiçbirşey yapıcak degilim.sadece hepsini biriktirip yarın sabah göndericem blackwinds e..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:121k+
Clan:Sacred
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

evet air wolf aslında haklısın..gerçekten haklısın ama bu durumda yapacak birşey yok..ben oyuna giremiyorum.şifremi değiştirdim ve benim gibi bir sürü arkadaş var.bu gece sabaha karşı Castle Siege War var ve bende bu savaşa kadar oyundan log out oldugum an birdaha giremiyecegimi biliyorum.böyle bir durumda ancak bu şekilde birşey yapılabilir.moradon'da herkes blackwinds'e pm atsa sonuçta hiçbiriyle ilgilenemeyecek.herneyse.arkadaşlar ben yarın sabah en geç 10 da e-maili yolluyorum.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 03 Aralık 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
polifonik istiyorsa eğer ben şifremide verebilirim :D :P

valla talkacım bende verebilirm az önce mesela gs_boziye lycaon ı verdim hemen alt f4 yaptı kaçtı :D:D işte bozi sakın item vermeyin bu adama ahaha (bozi görürse oydu beni ):D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar güven ile bir alakası yok bunun.ben id'lerle hiçbirşey yapıcak degilim.sadece hepsini biriktirip yarın sabah göndericem blackwinds e..

Peki neden az önce bana şifre kırıcı bulmam lazım bir sürü id geçti elime dedin? assGsfsgFJHgfhsadfssf :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 03 Aralık 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar güven ile bir alakası yok bunun.ben id'lerle hiçbirşey yapıcak degilim.sadece hepsini biriktirip yarın sabah göndericem blackwinds e..

Peki neden az önce bana şifre kırıcı bulmam lazım bir sürü id geçti elime dedin? assGsfsgFJHgfhsadfssf :D

asfdsmkgnsafgnsadfnsalkmfnsafjnsajgnjuawernfgaer bilinc :D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

kahretsin bende değiştirdim şifremi :( oyundayken siteye login olduğumda email istedi yazdım yeni şifre yolladı onunla yine girdim bu sefer şifreyi değiştirmemi istedi yeni şifreyi yazdım artık ikisinide kabul etmiyor siteye login olmuyo :( oyundan çıkarsam düzelene kadar giremicem
Sosyal ağlarda paylaş

bakın.içinde en ufak bir kuşku olan yollamasın bana id falan beklesin,başka yerlerden yardım arasın.Blackwinds bana bunu söyleyen bildiginiz gibi kendisi türk ve aynı zamanda GM.bende aynı sorunla karşı karşıyayım,ben ztn id ile account hacklicek kadar aşmadım olayı ki elimde soulslayer ın bile password olsa elimi sürmem.sallama falan diceksiniz evet aynen öyle,başkasının emeğini çalarak eger birşeylere sahip olucaksam hiç olmam daha iyi.güvenmeyen bana pm yollamasın![signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:130k+
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...