Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre değiştirme mağdurları....Blackwinds yardım.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
blackwinds, 03 Aralık 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
bana bu durumda olan adamlarin
sadece idleri lazim
tam liste istiyorum
a dan z ye kim sifre değiştirip madursa
sana ozel email imi veriyim oraya yolla ?
o kadar cok işim var ki ancak baska birine yaptirabilirim
adamlar da madur olmasin

tamam.mail adresini özel mesajdan bekliyorum.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:121k+
Clan:Sacred
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
tamamdır..sorunu olan server/id leri pm den iletsin bana ..bende blackwinds e ileteyim

benim serverı biliyon zaten gönderdim özelden ok? :D[signature][hline]Lvl: 66
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dereque, 03 Aralık 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
Blackwinds ben bu durumda polifonik'e nasıl güvenebilirim? Bence Murtaza yada herhangi bi site yöneticisinden bunu istersen herkez rahatlıkla id sini verebilir ve sende yardımcı olursun..

bu konuda dereque haklı..bir şekilde birinin accountunda sorun çıksa benim başıma kalma ihtimali yüksek..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

userid ve server bildilerini poliye teslim ettiğimiz için bir zeval geleceğini, blackwindsin tutup yeni şifreleri poliye atacağını sanmıyorum.

Çözüm için gerekli (pazartesi) zamanı kısaltmak için daha fazla vıdıvıdı etmeyip de sorunlu olan userid / server bilgilerini pm ile arkadaşa iletin o da blackwinds e iletsin.

k2nin beceremediğini blackwinds yapacak daha ne kurcalıyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bende zor durumdayım..günde 10-15 saat oynadıgım oyuna girememek..yardım istedim allahtan blackwinds'ten cvp geldi.bana id sini yollayan ark.ların aklında şüphe olmasın acaba? gibi.bunların hepsini wordpade kaydedip yollamaktan başka birşey yapıcam degilim.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...