Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre değiştirme mağdurları....Blackwinds yardım.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu topicten kaçtane açıldı falan demeyin zaten zor bir durumdayım.

Evet böyle bir saçmalık olamaz,sitede şifre deiştirmeyi açıyolar deiştiriyoruz güveniyoruz ve şimdi log in olamıyorz.eger oyundan çıkarsam birdaha giremicem peki napıcam ben bu konuda?En azından Blackwinds bize bu konuda yardım edebiliri diye düşünüyorum kendisi paticik.com'a arada birde olsa giriyor lütfen bir şekilde yardım alalım

teşekkürler..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:121k+
Clan:Sacred
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLAR BENDE AYNI SORUNDAN magdurum.E MAİLimi guncelledim we e mailiniz uyuşmuyo diye bi hata aldım...şifrem de değişti...BlackWinds umarım yardımcı olur...bu kadar insanın emegine yazık olmasın...ilgilenen biri çıkar umarım..

---------------------
server: Diez
lvl 61 arch mage
clan: AziZ

[Bu mesaj LeaDeR34 tarafından 03 Aralık 2005 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Poli yardım mı dedin sen?

biz ko'da hiç öle bişey duymadık. Olursa anlat..

Dün ottoman_prince ı soymuşlar. pm attık blacwinds'e yaklaşık 2 saat falan ses gelmedi. Bakalım senin halin ne olucak..[signature][hline]Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar nerde yanlış yapıyor Acep ?¿

[Bu mesaj Theridone tarafından 03 Aralık 2005 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben siteye log in oldum.daha sonra mail istedi.dogruladım,mailime şifre geldi onunla girdim şifremi deiştirdim ve şimdi hiçbirşifreyle log in olamıyorum oyuna..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theridone, 03 Aralık 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
Poli yardım mı dedin sen?

biz ko'da hiç öle bişey duymadık. Olursa anlat..

Dün ottoman_prince ı soymuşlar. pm attık blacwinds'e yaklaşık 2 saat falan ses gelmedi. Bakalım senin halin ne olucak..

evet sende haklısın ama yardım etmek zorundalar..biliyorlar tabi kullanıcıların hiçbir şekilde k2 network'e zarar veremeyeceğini ama bu konuda bir şekilde birşey yapmalılar..ben neden premium üyeyim?eğere ben hizmet almak için para ödüyorsam onlarda bu hizmeti vermek zorundalar![signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

said:
B_B_, 03 Aralık 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
gecmiş olsun poli kardeş cogu kişi bu sorunu yaşio ama KO yönetimi ve GM ler belki bu konu ile ugraşiolar onlarıda yargısız infaz etrmemek lazım ama onlarda ellerini cabuk tutsalar iyi olur yeni server acıcanıza şu sorunları ilk önce bitin beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

saol ama bu zamana kadar olumlu açıdan ne yardım yapabildiler?hiç..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 15:06 tarihinde demiş ki:
said:
B_B_, 03 Aralık 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
gecmiş olsun poli kardeş cogu kişi bu sorunu yaşio ama KO yönetimi ve GM ler belki bu konu ile ugraşiolar onlarıda yargısız infaz etrmemek lazım ama onlarda ellerini cabuk tutsalar iyi olur yeni server acıcanıza şu sorunları ilk önce bitin beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

saol ama bu zamana kadar olumlu açıdan ne yardım yapabildiler?hiç..

umarım sna bi ilk yaparlar we yardım ederler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 03 Aralık 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
kanka sana pass yolluyolar ya kendileri onla girersen oluyor ben denedim oldu yr.account has been blocked yazisi geldi koskoca

çok saçma bi durum var..şuan eski şifrem//2 tane mailime gelen şifre/birde yeni şifrem olmak üzere 4 şifre var elimde..her seferinde ayrı bitanesiyle oyuna girebiliyorum.:S sabit bir şifre yok :S[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
said:
ewon, 03 Aralık 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
kanka sana pass yolluyolar ya kendileri onla girersen oluyor ben denedim oldu yr.account has been blocked yazisi geldi koskoca

çok saçma bi durum var..şuan eski şifrem//2 tane mailime gelen şifre/birde yeni şifrem olmak üzere 4 şifre var elimde..her seferinde ayrı bitanesiyle oyuna girebiliyorum.:S sabit bir şifre yok :S

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Tek demek istediğim şudur... Bu şifre değiştirme çılgınlığı nedir? Niye bu kadar insan deliler gibi şifre değiştiriyor ve değiştirmek istiyor? Teker teker 'aman ben bu nedenden' diye bana saldırmayın sadece ilgimi çekiyor alla alla şifreniz var zatne neden 932879084204 kişi şifre maduru ve değişmek istiyor? İlginç valla...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

bende de aynı sorun var. sifre deıstırdım maila sıfre geldı.sacma sapan bıseydı.deıstırmek ıcın login oldum ve deıstırdım. ama ne eskı sıfrem nede yenı sıfremle oyuna gırebılıyorum.baska bı arkadas da aynı sekılde sıfre deıstırdı ve dk sında sorunsuz olarak oyuna gırebıldı. bu nedır ya bızım sansımıza mı oluo bunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 03 Aralık 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
Tek demek istediğim şudur... Bu şifre değiştirme çılgınlığı nedir? Niye bu kadar insan deliler gibi şifre değiştiriyor ve değiştirmek istiyor? Teker teker 'aman ben bu nedenden' diye bana saldırmayın sadece ilgimi çekiyor alla alla şifreniz var zatne neden 932879084204 kişi şifre maduru ve değişmek istiyor? İlginç valla...

herkes neden deiştirir bilmiyorum bilinc ama benim geçerli bir sebebim var..virüs taraması yaptıgımda kullanmış oldugum pcde birsürü bilmedigim program buldum..birinin adı hijacker diye birşey o yüzden şifre deiştirmem gerekti deiştirdim ve böyle oldu..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 03 Aralık 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
ben siteye log in oldum.daha sonra mail istedi.dogruladım,mailime şifre geldi onunla girdim şifremi deiştirdim ve şimdi hiçbirşifreyle log in olamıyorum oyuna..

EVET AYNEN BENDE aktıve maılı geldı tıkladım ve aktıve maılındekı pass da olmuyor INVALID INVALID ne bu clan lıderı tekıde dıgerını hadı boşverdım cok zor durumdayız...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben forumu bir süredir takip ediyorum fakat yeni üye oldum. Diğer forumlarda okuduğum kadarı ile - nekadar doğru bilmiyorum - fakat şifre değişikliği ile ilgili hotmailde hesabı olanlar için bir güvenlik acığından söz ediyorlar. Benim başımdada bu dert var önce aldım hiç bi sorun olmadan geldi neyse şifreyi değiştirdim. Cahrım hack yediği için bir kez daha değiştireyim daha sağlam bi şifre vereyim dedim ( demez olaydım) ve değiştirdim fakat 2. şifre gelmedi. Bu gün 2. gün hala yok. Ayrıca denemek için forgot password diyorum bilgilerimi giriyorum bana gelen cevap aynen şöle : Information does not match account. Password not reset.
Bu sorunla karşılaşan herkese geçmiş olsun umarım düzeltirler.[signature][hline]Nick: MysticaLL
Server:Beramus
Level:57 (Mage)
Np:288 :d
Clan: MooNStaR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...