Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrollar artık satılmıyor mu?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

bence blöf yapıyo KO... bu bir deneme scroll satışına göre bug yada ticaret olacak ! eğer kullanıcılar yüklenir de kc alırsa bu uzun süreli bir bug olacak bence....1 hafta kimse almasın bakın bug nasıl kalkıyo...:D[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 02 Ocak 2006 15:30 tarihinde demiş ki:
bence blöf yapıyo KO... bu bir deneme scroll satışına göre bug yada ticaret olacak ! eğer kullanıcılar yüklenir de kc alırsa bu uzun süreli bir bug olacak bence....1 hafta kimse almasın bakın bug nasıl kalkıyo...:D

+1500 inşallah kimse almaz (ama millet almaya başlamış :()[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 02 Ocak 2006 15:14 tarihinde demiş ki:
şöyle bi mantık
ben bugün arkadaşıma scroll trade edemedim ama yeni pustan scroll almış olan arkadaşım merchant açabiliodu yani 2005ten önceki scroll trade ya da merchant edilemio 2006dan sonra alınanlar edilebiliyo

yesssssss BENCE EN MANTIKLISI:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence olay şöyle;

zamanında hatırlarsınız 4k cash alana 1k hediye ve 2 katı hediyesi vardı. Cashleri aldırdı k2 aldırdı. Sonra oyunun dengesi bozuldu. Herkezde bir ton scroll oldu. Bu durumu kurtarmak icinde 2006 dan onceki scrollar tradeye koyulmaz oldu.

Güzel düşünce. Yoksa kim cash alır. Scroll fiyatları 4/1 e düşmüşken.
Sosyal ağlarda paylaş

allahım allahım yaw merchantta scrollar war dıorum sen hala dur beklıyelım gorelım dıosun :=))))[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

sadece scroll bug ı değil
dün gece cz de bi anda kendimi köşede buldum
onun öncesinde moradonda aynı şekilde
oyunda patch yüklendikçe gariplikler oluyor
kallugada treantlar görünmüyor eminim buda bir bug, ve bu yüzden yattım gitti exp ler ki benim için gelen bir arkadaşım ve lvl 60+ resser de yattı. Bu kadar saçmalığı birarada nasıl becerior bu adamlar şaşıyorum. Bunlar KO nun yakasında 3 noktadır. KO eğer isterse alır o 3 noktayı uygun gördüğü yerine koyar. :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

eski scrolları trade edemıyorum ama kullanabılıyorum eğer hatırlarsan zamanında 2000 hp 400 ac cıkarmıslardı. haliyle pazardan alıp kullanmıstım ama daha sonra elimde kalanları kullanamamıstım yasaklanmıstı sonrada sildiler. buda ona benzıyor. kc aldırmaya calıstıkları yok . neden-sebep ilişkisi ...[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 54k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 02 Ocak 2006 16:14 tarihinde demiş ki:
Ya iyide ne alaka
Bu scrolların kullanım tarihimi var konserve gibi? Tuhaf geldi LoL

:Daldın mı biticek tabagında kalmicak aaa sende jade abla XD[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%75
205k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

haha son kullanma tarıhı kagıdın altında. lütfen acık we bozulmuz kagıtları aldıgınız yere iade ediniz xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 54k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...