Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toontown oynayan var mı?

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackRose, 13 Aralık 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
Varsa görelim kimler :D
tek başıma takılmak istemem, birilerini bulabilirsem hesap açmayı düşünüyorum da...
[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Black, dün denedim çok sevimli bir oyun :), eğer burda da oynayacak olan varsa Subscribe etcem.

Bide merak ettiğim birşey var. Sitede oyunun Kutu Versiyon resmini gördüm. İnşallah box olarak almamıza gerek yoktur oyunu oynamak için, free-trialdaki gibi WebLogin den oynayabiliyormuyuz?[signature][hline]|Avril Lavigne| |MySpace| |The Simpsons| |WWE|

[Bu mesaj Revell tarafından 14 Aralık 2005 09:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta şey varmış :P;

"You can earn cool FREE stuff by recruiting new Toontown members! Get your Recruiter Code, give it to your friends and when they subscribe, you'll start earning rewards. "

https://account.toontown.com/recruitSplash.php,

bundanda faydalanabiliriz[signature][hline]|Avril Lavigne| |MySpace| |The Simpsons| |WWE|
Sosyal ağlarda paylaş

lasatami oynuyodu hala ondan eminim
bu yaz görüştüm kendisiyle, 5 dolar lan nolcak diyodu ama 9.95 diyo oyunun aylığına ;)

valla 3-5 kişi de olsa oynayan çıkarsa ben de alacam oyunu kafaya koydum, arada bir girip eğlencelik oynanabilir, öyle illa başından kalkmama gibi bir dert de yok nasıl olsa :D

kutusunu falan almaya gerek yok oyunun, üyeliği ödeyince trial için yüklediğimiz hedeler yediyor, biraz daha download ediyor sadece diğer zonelar için o kadar[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

gel gör ki account alınamıyor kredi kartıyla :D
çünkü adamlar her ay ıvır zıvır yolladıkları için us veya kanada adresi istiyorlar, boş bıraksan kabul etmiyor, doldursan neyle dolduracaksın ;)

game card araştırdım biraz ama o da hikaye, kimisi satıştan kalkmış TT game kartları diyor, kimisi hiçbir yerde bulamadım diyor (amerikada) falan filan

yalan oldu bu da bizim için :)[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

blackrose biz bir ara denemiştik dory ile :) biraz hoplayıp zıplayıp çıkmıştık trialda, daha sonra ne kadar geliştirdiler bilmiyorum ama çok güzel olduysa kesin oynarım ben :P etrafta balık tutan tavşanlar falan vardı ahaha[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

aldım bile :D
yalnız US customer supporta email attım bana geri döndüler işte malesef sizin bölgeye hizmet veremiyoruz diye

ama işte toontown uk var germany falan
haydaaa dedim nerde var ulan :)
neyse bi google yaparsın direk karşımdalar (evet acemiyim internet aleminde :p)

UK'e girdim ben de, dedim şimdi almancılarla ne uraşcam :D hem de 1 yıllık üye oldum valla beklerim herkesi

http://www.disney.co.uk/toontown/index.jsp

*!pasta atar, su sıkar, piyano düşürür...*[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 15 Aralık 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya nerdesiniz bakın çok level aldım ben ona göre :p
gelin de üzerinizde acık toon-up çalışim ;)[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

düşünün düşünün uk süper valla öyle boş falan da değil akşamları 700 küsür oluyo bazı sunucular :)

hem bi ton şey eklenmiş;
-balık tutma, trophy, ödül olaral laffpoint (HP karşılığı olan canımız)
-evimiz var dayayıp döşeyebiliyoruz jellybean'lerle, katalogdan ürün seçiyosunuz üstünüze başınıza giysi de alabiliyosunuz
-cog HQ'lar açılmış en uçtaki bölgelerin ilerisine, buralar tıpkı diğer oyunlardaki raid'ler gibi, gidip bina değil koskoca HQ'larını basıyosunuz cogların
-araba alıyosunuz, modifiye edip 3 ayrı pistte (ve bu 3 pistin 2 ayrı versiyonunda) ister yarışıyorsunuz ister antrenman yapıyorsunuz
-hala daha çözemediğim bir takım başka özellikler de var, henüz gücüm yetmiyo onlara :)
-petimiz var! :D doodle diye şirin mi şirin yaratıklar, bi ton özellikleri olabiliyo eğitiyosunuz zamanla, hatta savaş sırasında çağırıyosunuz teleport olup gerek sizi gerekse gurubu iyileştirebiliyor

bunlar aklıma gelenler, beta testten sonra yeni eklenen şeyler yani, eğer testten sonra benim gibi hiç girmemişseniz inanın çok dolu bir oyun haline geldiğini göreceksiniz :)[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

iyi gaza geldim ama hiç zamanim yok gibi geliyor. wow'dan once cok heves etmistim 27.ocak.2002 tarihi o kara günü hala hatırlarım(senesinden emin deilim ama gün ve ayını çok iyi biliyom) beta serverları kapanmıstı, UK'den haberim olmadigi icin US'a da üyelik bulamayınca üzüle üzüle bırakmıştım. şimdi wowa sardım :P ki ona bile çoğu kez zaman bulamıyorum. belki kardeşim başlarsa onun yanında besleme olarak gelebilirm oyuna :D
ama müzigi unutulmaz ;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

black butun anilarimi canlandirdin eskiden toontown bolumuz bile vardi ya ne guzel gunlerdi bohuhu 10$ toontown'a vermek zor gelcek ki UK iste 10£ falandir ? arti bide wow parasi var bohu .
bisi sorcam bu arada hala friend olmadan konustuklarimiz eblekcemi gozukuyo diger insanlara ? birde hangi serverdasin black.[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

UK'de oynuyorum, evet eblekçe görünüyor ama böyle daha iyi, en iyisi friend olup öyle takılmak :)

10 dolara geliyor sanırım aylığı da, sterlin olarak ödeniyor ama tam rakamı unuttum sitesinde yazıyor[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...