Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstemeden dupelendi napacam ben ?

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

walla sabah ortagım lottolardan cıkan çitinleri benim chardan almıstı satarım die ama sonra ben geri aldım onun charından bu sefer çitinlerden 2 ser tane oldu 2 side merchanta koyuluyo hangisini çöpe atacaqım düpe olanı nerden anlarız ?[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw marlon yaw upg et dedin cantama aldıqlarım patladı napacam ben şimdi yaw zate para yoq lwl 55 olduq blastsız ice mı olur blast alcedım ben hala lwl 27 buyusunu kullanıyodum offff offfff[signature][hline]Name: sak_suka
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 30 Aralık 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
bi anda cikan adamlarin cogu duper...

ben bir anda cıkmadım tamammı zate citinlerim yandı ben 22 nisandan beri oynuyorum we hayatımda hiç düpe yapmadım düpeliği bilmiyorum bugunkü kendilinden oldu nasıl olduysa[signature][hline]Name: sak_suka
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 30 Aralık 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
pardon kimse sana duper demedi niye bole bi trip yaptin sen simdi ?

sanki bi anda cıkan adamlar deyince normalde sen beni tanımazdın sanki bana dedin gibi geldi sry bana demediysen[signature][hline]Name: sak_suka
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 30 Aralık 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 30 Aralık 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
pardon kimse sana duper demedi niye bole bi trip yaptin sen simdi ?

sanki bi anda cıkan adamlar deyince normalde sen beni tanımazdın sanki bana dedin gibi geldi sry bana demediysen
orda bisi konusuluo ares ve dupe hakkinda bende onuun hakkinda fikrimi belirttim...[signature][hline]§ ANCIENTS §
Sosyal ağlarda paylaş

hahah upg bilmiomusum ben bilmiyom ölemi sade ce bus parası yoqtu higt classla bastım cantadakiler yandı amk
iyi yaw Gm buyuktur bize golemlerden bişey cıkar artık accık golme kesem[signature][hline]Name: sak_suka
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...