Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba Yıldızları

NoS

Öne çıkan mesajlar

Hımmm.
MJ derim, hatta ilk onu konuşmalıydık geç bile kaldık :)
Ne dersiniz?[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Paticik.com | Paticik.com Forumları | Forum Temaları | Arama | Favorilerim | Son Mesajlar
Hosted by : UltraTV. | Copyright www.paticik.com © 2oo1-2oo4

Bu imza 0.13 saniyede yaratıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende düşündüm mj yi ilk konuşalım die ama o zaman iş biraz retroya döner dr.j fln da yapmalıyız die düşündüm ve o yüzden emekli olmamış bi yıldız seçtim ama isterseniz neden mj olmasın[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam sakin,
MJ'i konuşalım Majesteleri konuşulmak ister ardından yenilere döneriz tekrardan.
Hadi MJ ile devam edelim.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Paticik.com | Paticik.com Forumları | Forum Temaları | Arama | Favorilerim | Son Mesajlar

Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben her pazartesi değiştiririz diye düşündüm ama t-mac geyiği bittiyse majestelerine geçebiliriz[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ya bi düzene sokalım o zaman.
P.Tesi MJ konuşuyoruz.
Ardından bakarız. T-Mac ile ilgili resim konabilir, arşivciler için iyi olur.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Sosyal ağlarda paylaş

ii fikir resim koyma aslında abi bu topic sayesinde salak gibi bi yıldız için topic açma olayı bitcek inşallah[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

En çokta ona seviniyorum ya :)
Ayrıca önemli maçlar için ayrı thread açalım, bölümümüzde eski konular geldi dayandı ;)
Bunları defetmek için yeni konular lazım.
Rush'ta tatilde heral :):)

Pho VS Mia

gibi maçları ayrı başlık altında konuşalım, bide maç için başlık açarken muhtemel 5'leri yazarsak daha iyi olur.
Yorum yaparken ya XXX olsaydı, ya XXX sakat mıydı? gibi yorumlarda olmaz.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Sosyal ağlarda paylaş

Aç valla seni tutan yok ama nba+tbl+euroleague için olsun bence hepsi bi arada bide bi tane gönüllü çıksada nba sezonu bölümüne her gün maçları ve nba tvdeki maçı yazsa süper olur[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm.
Şu bölümün moderasyon olayı belli olsa da gelen yetkili bu tip başlıkları düzenlese.
NBA'dan c/p yapılabilir, TBL zaten dibimizde, TR siteler var EuroLig ile ilgili de.
Fakat zaman ayırmak lazım.
Dediğin gibi bu da gönül işi bi bakıma.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Sosyal ağlarda paylaş

peki sizce bu t-mac sonunda kimin seviyesine kadar çıkar bi mj seviyesine çıkamaz ama ne biliyim bi d.wilkins seviyesinde bi yıldız olarak anılır mı?yada o yetenek var mı?[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

İyi olur ;)
Ama o kadar olur mu bilemiyorum, şu an NBA de kimsede o ışığı göremedim. Tabi bu benim şahsi görüşüm.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Sosyal ağlarda paylaş

aslında kobe bi ara mj seviyesine tyakın bi seviyeden uçuyodu ama bencilliği yüzünden kaldıramadı ve giderek düştü ve bu duruma geldi
t-macin ise daha başarısı yok ama kobeden bence daha yetenekli ve yao da biraz kendini aşsa neden oda hall of fame olmasın[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NoS, 10 Kasım 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
aslında kobe bi ara mj seviyesine tyakın bi seviyeden uçuyodu ama bencilliği yüzünden kaldıramadı ve giderek düştü ve bu duruma geldi
t-macin ise daha başarısı yok ama kobeden bence daha yetenekli ve yao da biraz kendini aşsa neden oda hall of fame olmasın

2 sene once 12 mac mı ne 40 ve ustu attıgı donemı dıyorsun sanırım mj ın rekourunu egale etmıstı :)[signature][hline]Yeni bir ortam,yeni bir heyecan fly-forum.com
msn
Sosyal ağlarda paylaş

saol artık gidebildiğimiz yere kadar bide inenler çıkanlar yapıcam sizce nsl olur bu x coştu x düşüte geyiği geçmez böylece[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o da güzel olur, fakat onun içinde daha detaylı ilgilenmek lazım.[signature][hline]* Bu imzadaki içerik, Insight' ın emeğini göstermektedir. Nickini geri almak için paticik.com 'a yağ çekmektedir, inşallah nickini geri alır.

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hepiniz majesteleri haftasına hoşgeldiniz.
Not:yine birisi hayat hikayesini bulup c/p yaparsa iyi olur çünkü ben googledan bulamadım[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...