Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hl2 :-p

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

ya ben baya bi önce oynamıştım bi yerde oyun sorun çıkarmıştı. şimdi yine aynı yerde sorun çıkarıyor. black mesa easte geliyorum hani sudaki aleti kullanarak filan, içeri giriyorum kadın bşeyler diyor sonra öyle duruyor hareket etmiyor. bazen yürüyor asansörde takılıyor. ai_disable falan da yok. nasıl düzelteceğim bu sorunu[signature][hline]İnternet'in en oynak sitesi açıldı!
Fülfül
Sosyal ağlarda paylaş

Ehm sanıyorumki-ki ye dikkat yanılıyorsam söyle-oyun orjinal değil.Bu durumda oyunun yapay zekasında oluşan bi gerizekalılık var...(İki şekildede oynadım oyunu birtek kopyada çıktı sorunda o bakımdan)Denemen lazım birkaç kere önceden saveleyip eninde sonunda açması lazım...
Yardımcı olamadım biliyorum ama umuyorumki yazdıklarım işine yarar.[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
Kar tatili muhabbeti yapılmaktadır.Sınıfın imamı için söylenen bir söz sınıfı yakar...
-Bizim imamın duaları critical çakar...
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

yürüme kombinasyonları dene eninde sonunda oluyor benimde basıma geldi ve ilerde de gelicek bi kac defa senin basına.. mesela ilk basta kadın seni beklerken gitme hic oraya o odaya girme, en sonunda hadi artık gel diye isaret yapıo.. o anda gir nebliim kadından önce gir fln dene yani.. ama büyük ihtimalle odaya girmeyip kadının isareti beklersen sorun kalmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...