Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Goonzu Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Nedir bu, ne degildir bende pek bilmiyorum japoncadan daha yeni ingilizce versiyonuna çevirilmis su anda indiriyorum gerekli yorumu ondan sonra yazarim ama ss ler gayet hos gözüküyordu :) eger sizinde hosunuza giderse indirin oyuna gayre :P

Goonzu[signature][hline]KEL THE KROM KROMLARIN KRALIDIR AMA OLMAYAN ARABA BENiMDiR DiYE SALLIYORDUR. KENDiSi YAKLASiK 500 KiLODUR ONUN AGiRLIGINA YAKLASMAYAN KiMSE ONLA TAKiLAMAZ ÇÜNKÜ ALTINDA EZiLEBiLiR.
Anime tadında MMORPG lar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

şuna bi up çekeyim betada şu an :P betadan sonra da bedava olucakmış sanırım :P

bide ss koyam :

[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 06 Eylül 2005 12:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Sen oynamışsındır şimdi biraz bilgi versene Bellow. Oyunda neler var sınıflar falan nasıl? İndirecem ama değecekse indirecem :D O kadar animeyi durdurmam gerkiyor çünkü indirmek için :D[signature][hline]Bıktım şiirlerden. Başka hangi sanat dalı sadece aşk üzerinden geçinebilir? Eline kalem alıp duygularını yazan şair, tuvalet kağıdına yazmayacağım kelimeler şiir oluyor. Yuh be.
İzmir-Balıkesir-Bursa civarında 50 milyona WOW hesabı almak isteyen varsa pm atsın. sadece bir lvl 20char var :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 06 Eylül 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
valla denem fırsatım olmadı bunu ama denemek istiyorum güzel bi grup kursak bunda :P

BeILow la grup kurmak ha? .. yok ben almıyım .. Dofus Faciasından sonra :D ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Evet oyunu bugün itibariyle denemiş bulunuyorum :) ilk izlenimlerim oyun gayet zevkli :) ilk başlar quest üzerinde biraz lvl kasıyorsunuz ama zevkli yine :) sizi skill konusunda çk özgür bırakıyor beni mutlu etti bu :) . Skiller çeşitli ve skill dağılımını skill pointlerinizle ve bulduğunuz kitaplarla yapıyorsunuz. Kitap olmadan skill arttıramıyorsunuz ama skill dağılımı uo daki gibi serbest ister kırma bir karakter yap istersen pure bir karakter her şey mümkün :) . Oyunda para kazanmak içinde skiller var balıkçılık, zanaatkarlık vs. gibi :). Oyunda bineklerde mevcut at, aslan vs. gibi bir çok bineğe biniyorsunuz ve bu benim çok hoşuma gitti. :P Nese oyun genel yapı itibari ile zevkli :) . görüntüler öle gözüktüğü için oyunu küçük bişi snamayın 600 mb den fazla ve dünyası çok geniş :) . İsteyenler istanbul içinde olanlar bi msj atarsa bakırköye gelip almaları şartıyla cd ye çekip verebilirim eheh :)[signature][hline]naaK !!! öLDü !!!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh oyuna gelen yok sanırım oyun gerçekten zevkli ve daha önce dediğim gibi :) bakırköye gelip alıcak varsa cd ye çekip veririm. Oyunu oynadıkça daha çok şey öğreniyorum 3. karakterim oldu bu ama oturtturdum oynıyacağım karakteri :) . Oyunda gemi yapımı bile mevcut yani düşünün büyüklüğünü siz :) Max. lvl 200 bu arada lol .)[signature][hline]Bu mesaj 01.01.2008 tarihinde değiştirilcektir...
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum fresh download kullanıyormusun :P bazen yapıyor :) . Oyun gerçekten oynanabilirliği yüksek bişi ehehe nese gelirseniz beklerim :

Nick : Fethalis
Class : Gunner :P
Yardımcı Skill : Armorer ve Ayakkabıcı eheh :)[signature][hline]Bu mesaj 01.01.2008 tarihinde değiştirilcektir...
Sosyal ağlarda paylaş

gwindon :) görüntüler seni aldatmasın ki dünyasının çok geniş olduğunu ben sölüyorum bakın :P beni sardıysa herkesi sarar ehehe :) lag sorunu fazla yok ama 256 ile XO Quiz lerinde lag oluyor e okadar kişi bir arada olunca :) . Bu arada yaklaşık 20 30 çeşit binek var sanırım :P gemiler balık tutma maden kazma özgürlük diyorum :)[signature][hline]Bu mesaj 01.01.2008 tarihinde değiştirilcektir...
Sosyal ağlarda paylaş

2gb ram x800xt ve 512kb bağlantıyla heralde lag sorunu yaşamam :D
nese iyi ye benziyo saolasn[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
Why do "Dark" jedi's using "Light"sabers???
http://www.darkshadowspalace.com.tr.tc

[Bu mesaj GwindonSurion tarafından 27 Aralık 2005 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe bendede öle bi makina var ama 256 benimki sınırsız olduğu için nese :P benim nicki yazdım oraya ulaşın bana size yardımcı olayım başlarda karışık gelebilir ki bende 3. karakterimde oyunun karakter sistemini çözdüm ama bilmediğim bir sürü şey var daha :)[signature][hline]Bu mesaj 01.01.2008 tarihinde değiştirilcektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...