Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia: Two Thrones

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar ben popt2t nin nası çalışcağını biliyorum hemde ne dvd raytırmış neymiş bilgisayarızda c ye gelin sağ tuş özellikler yapın eğer orada ntfs yani dosya sisteminiz ntfs ise takır takır calışıyor bende 1 sorun bile çıkmadı 2 gündede oyunu bitirdim kolaymış ( bu arada cd orj. değildi benim) xp bide benimki fazla bilgisayardan çakmam bunları biliyom hadi ii oyunlar... bb
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şimdi benim gördüğüm cevaplanmamış 2 soru var:
1- bu 2 şovalye konusunda; halberdli amcamdan sürekli kaçın, kılıçlı amcama birkaç tane dalış yapın, ama mümkün olduğu kadar az hasar alın.zaten kılıçlı arkadaş damage almıcak sürekli savunacak, bu sırada kamera açısı ufak bir değişime uğrayacak ve halberd li adam power attack şeklinde dalacak tam dalarken kaçın.adam yere saplayacak ve çıkarmaya çalısacak,bu sırada direk kafa göz dalın bu halberd li ye,tabi bu arada kılıçlının saldırılarına dikkat edin, normalde bile kasmıştı beni epey.bu taktikle alabileceğiniz en az hasarı alarak bir kaç kez yapın, bir sonraki halberd takıldığında ekran bir grileşecek critical vurma ekranı belirecek ,sonra daggerinizle zamanlamayı iyi yaparak canlarını biraz yakacaksınız.sonra bu taktikle yeniyorsunuz, yanlız ben 2-3 günde denemekten baya baya geçmiştim normalde, ümitsizliğe kapılmadan geçebilirsiniz=)

oyunu çalıstırmak içinse dvdromunuzu sökün, daemon4 ü yükleyin, emulation sekmesindeki herşeyi işaretleyin, daemonda 1 tane virtual drive niz olsun yani 1 tane sanal belleğiniz olsun o da prince in dosyasını göstersin, oyun böylece çalısıyor=)

biraz geç kalmıs olabilirim ama işte cvplar=)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...