Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7210 vs 6610

Peradur

Öne çıkan mesajlar

abı demeyle oluyosa ben diyorum piyasadakı tum telefonlar dandık dandık mı oldu sımdı tum telefonlar bone sankı bana nokıanın sahıbımı alla alla ıyı telefon işte alla için real1 nı bılem war recorder yapıyo resım neyın ccekıyo daha bıssürüüüüü......[hline]Eğer öküzlerle domuzlar konuşabilseydi, yemden başka şey düşünenlerle alay ederlerdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
6610 un ben pek bir özelliğini görmedim 7210 daha güzel geldi tasarım özellik bakımından ayrıca 7210i falan gibi birşey var içinde kamerısıda var onuda öneririm..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

7650 tasarım olarak hoşuma gidiyordu ama MMC olayı 3650'yi seçmeme sebep oldu. 3650'de tek hayal kırıklığı yaratan olay ise mono ses düzeninin olması. Ha bununda avantajı var ses dosyası az yer kaplıyor. Hatta mp3'ü kendi programı ile telefona yollarken dönüşümüne izin verirseniz %50 daha az yer kaplayan bir mp3'ünüz oluyor.

7210, 7250, 6610, 6600 vs vs gibi telefonlardaki ekranlar gözlere zarar. Çok titriyor. Ayrıca polifonik sesli olarak geçiniyorlar ama 4 kanal ve her kanal için 3 sesten sonra pes ediyorlar. Tabi tek kanaldan fazlasının olması polifonik denmesine yetiyor ama o vakit 7650 yada 3650 multifonik falan oluyor. Hafıza olayına değinmeyeceğim bile. 1MB bile olsa kaç yazar. Sonra telefonu küçülteceğim diye tuşları sivilce kadar yapıyorlar. 2'ye basacağım diye 1'e 3'e ve 5'de basmaktan numara yazamıyorsunuz. 3650'nin iğrenç tuş dizim sırasını tercih ederim.

P800 ise belki Sony yüzünden değil ama Ericsson yüzünden benden olabildiğince uzak dursun.

Aslında param olsa ipaq + GSM jacket + Bluetooth alırdım ama param yok ondan sorunda yok. Paran varsa sana da tavsiye ederim. Yakın gelecekte bu tarz cihazlar pek bir popüler olacak.

ps: Bence bu konunun da yeri donanım & yazılım. Ama yönetim ne düşünür bilemem. [hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA
3650 ninde tasarımı irenç ama ve pek ne biliim 7650 gibi deil sağlamlık olarak
yoksa özellik olarak takar 3650 :)
ama 7650 ye 3650 menüsü yükletebilosn
bide 7650 lerde programlarını zipli çekip öyle çalıştrıosn az yer tutuo[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peradur, 24 August 2003 00:31 tarihinde demiş ki:
telefonu degistirmeyi dusunuyorum da bu aralar. ikisinde de symbianOS var sanırım, yani 7210da mp3 player yok diyor ama ben internetten yukleyebilirim. Hangisini oneriyorsunuz?

7210 da mp3 player yok
yüklemeye hafızasının yetceğini de sanmıorum[hline]burn baby, burn! :rock: :hrr: :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bayagı para vermişsin o zaman, su anda o parayla 7250i alabilirsin.

neyse 7210'la web'de dolasabiliyor muyuz peki? yani ben simdi paticik forumlarına girebilir miyim 7210'la sorunsuz bir sekilde, post falan atabilir miyim? 7250'de XHTML diye bir uygulama var 7210'da mevcut mu bu? 7210'la webde rahat dolasamayacaksam biraz daha bekleyip 7250i almayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bana şöyle uygun boyutlarda, süper midi çalabilen bir telefon lazım. 7650 ve 3650 işlev ve özellik olarak süper de, hem boyut olarak hem tip olarak iğrenç. Sırf özellik olcak diye öyle bir şey almam. Alırsam da p800 alırım.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...