Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 e basma yöntemi (ares) :P

nocom

Öne çıkan mesajlar

aylardır sır gibi sakladım upgrade tekniğimi sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar :P
NOT: Sadece savaş zamanı deneyin ...
a1 moradonda +1 den +3 e basın ve server değiştirin a2 geçin. a2 geçtikten sonra herhangibir merchanttan fiyatı farketmez bir item alın ve +4 e basın. +4 e bastıktan sonra a3 geçin ve yine aynı şekilde item alıp basın item alıp basın arka arkaya +5 sonra a2 geçip aynı işlemi uygulayıp +6 basın. +6 bastıktan sonra noob itemlerden birine bonus stat ekleyin. ekletikten sonra save edip a3 geçin. a3 geçtikten sonra 1-2 failed rengi görün anvilde sonra trinaya gerek kalmadan basın iteminizi. +8 denemek için high class için kesinlikle ve kesinlike :P premiumdan gelen trinayı basın ama arada en az 1 savaslık zaman bırakın. hade kolay gele... yaw ben delimiyim :P[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 31 Aralık 2005 04:48 tarihinde demiş ki:
anvilin etrafinda 13 kere donup ''+8 ol +8 ol +8 ol'' diyenede 20 kere tekrar edelimmi ?

hahahaha süper lam :D

bi de bu ilk post açan arkın yaşı 10 olabilir mi ?? ben imzasından bunu çıkardım da :(

[Bu mesaj hohoho tarafından 31 Aralık 2005 07:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anvilin etrafinda 13 kere donup ''+8 ol +8 ol +8 ol'' diyenede 20 kere tekrar edelimmi ?

:D[signature][hline]Server:Ares / Cypher
Nick:Xaar_tr / _AnGeR_
Lvl:6x ARCHMAGE / lvl:6x Berkserker Hero
Clan:Simdilik yok /
Aresteki char satılık yada takas edilir
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 31 Aralık 2005 04:45 tarihinde demiş ki:
aylardır sır gibi sakladım upgrade tekniğimi sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar :P
NOT: Sadece savaş zamanı deneyin ...
a1 moradonda +1 den +3 e basın ve server değiştirin a2 geçin. a2 geçtikten sonra herhangibir merchanttan fiyatı farketmez bir item alın ve +4 e basın. +4 e bastıktan sonra a3 geçin ve yine aynı şekilde item alıp basın item alıp basın arka arkaya +5 sonra a2 geçip aynı işlemi uygulayıp +6 basın. +6 bastıktan sonra noob itemlerden birine bonus stat ekleyin. ekletikten sonra save edip a3 geçin. a3 geçtikten sonra 1-2 failed rengi görün anvilde sonra trinaya gerek kalmadan basın iteminizi. +8 denemek için high class için kesinlikle ve kesinlike :P premiumdan gelen trinayı basın ama arada en az 1 savaslık zaman bırakın. hade kolay gele... yaw ben delimiyim :P

deget Lan:)[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hohoho, 31 Aralık 2005 07:17 tarihinde demiş ki:
said:

hahahaha süper lam :D

bi de bu ilk post açan arkın yaşı 10 olabilir mi ?? ben imzasından bunu çıkardım da :(

[Bu mesaj hohoho tarafından 31 Aralık 2005 07:18 tarihinde değiştirilmiştir]

yaw şurda bi eğlenelim sazanlar atlasın dedik eleman bunu nasıl anlamış :) ya bilader benım yazdıklarımla yasımın ne alakası war. bak benım ınfoda ne yazıo. o kriterlere sahip ol ondan sonra gel konusalım :)[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

paticikte post kasmanın yolları:
aylardır sır gibi saklıorum ama açıklamanın zamanı geldi :D
bi cafeye git
20 tane pc den aynı acc.a gir
hepsinin başına birilerini oturt
1 saat boyunca en fazla post kasana döner ısmarla
git 1 saat dolaş gel
10.000 post madalyası senindir
bunların hepsini a1 de yapın ha :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...