Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet kullanıcılarına müjde..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Mumu, 22 Kasım 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
Türksat A.Ş yani kablonet 256/64 ile adsl 256/64 arasında ki fark 3 milyon liraya düşüyor..

bu KabloNET de aynı fiyatları uygulayacak demi? cahilim bu konuda kusura bakmayın.

bu arada kablonet'in 256/64 diye bir tarifesi yok. 128/64 256/128 512/256 gibidir kablonetin hızları. zaten sırf bu yüzden 256/64 adsl'e milyonlarca kez(oha) fark atmaya yetecektir 256/128 kablo.
Sosyal ağlarda paylaş

Kabloyu Turksat satın aldı eskiden TT'nin durumunda olan Turksat yani telefonda ısrarla sordum ben ama arayıp sormak bişey kaybettirmez :) .Zaten bize KabloTV faturasıyla bildirmişlerdi 1 sene oldu nerdeyse.

[Bu mesaj Leader tarafından 23 Kasım 2005 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece kablonet deil kablotv dede yenilikler olacakmış.[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..Listem
Efsane topic
La Gazette De Lo İnternetto ' nun yazısına göre " Türkiye de internet bağlantıları min. 100mb ye yükseltilecek fiyatıda 31 ytl olacak . Bana bu bağlantı çok diyen kullanıcıları da düşünen TT onlar için 2mb ve 4mb gibi düşük bağlantı hızları brakacak ve bu bağlantıları almak isteyen kullanıcılarına değeri 2000$ olan bilgisayar verecek . Bu düşük tarifelerin fiyatlarıda 10 ve 13 ytl olacak . "
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
adsl'e geçtiğime bu kadar üzülmemiştim :(
gerçekten 512k'lık olan paketi çok ideal ve iyi görünüyor. henüz kapattırmadım kablonet'imi. geri dönmeyi düşünebilirim.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 23 Kasım 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
said:
DiadanLocke, 23 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
Ben şimdi Turksat'ın kablonetini kullanıyorum.128 bağlantım var, 1 aralıktan sonra şuanda ödediğim fiyatla 256 olabilecek miyim??

1 YTL daha fazlaya geliyor. Yani 128k=36+7+15YTL yerine 256k=37+7+15YTL olucak fiyat.
Ben türksat'ın mı kullanıyorum bilmiyorum yalnız onu nerden ögrenicem turksat mı değil mi off ya gene bi dünya ugrascaz sanki?

arkadaşlar kablonun ücretini siz fazla hesaplıyosunuz, ben 128k kullanıyorum 43ytl gibi bi ücret ödüyorum senin hesapla 58ytl oluyo öyle deil.

Yani: 15 ytl hizmet bedeli diye birşey yok!

256k'ya geç,icem ben 44ytl ödeyeceğim aylık.15ytl katmayın fiyatlara çok iyi oldu indirim.
[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN

[Bu mesaj DiadanLocke tarafından 24 Kasım 2005 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 24 Kasım 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Nasıl yok. Ben otomatik ödemeyle veriyorum her ay 15 YTL. Hizmet bedeli değil destek bedeli olabilir ismi tam bilmiyorum ama 15 YTL'lik ayrı bir fatura var.

O zaman seninki Turksat'ın kabloneti değil sanırım.Ben Turksat kablo kullanıcısıyım, 15ytl'lik ek bir ücret yok.[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 24 Kasım 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
Şimdi arkadaşlar ben adsl den cable 512k'ya geçmek istesem, ilk ay bağlantı ücreti osu şusu busu hepsi birden ne kadar gelicek?birde modemi ne kadar?

1 yillik alinca modem 10$ kampanyasi vardi hala devam ediyorsa... ilk gelen ücrette kablonetin normal 512 fiyati + 37 ytl kurulum ucreti[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlısı olsun.[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..Listem
Efsane topic
La Gazette De Lo İnternetto ' nun yazısına göre " Türkiye de internet bağlantıları min. 100mb ye yükseltilecek fiyatıda 31 ytl olacak . Bana bu bağlantı çok diyen kullanıcıları da düşünen TT onlar için 2mb ve 4mb gibi düşük bağlantı hızları brakacak ve bu bağlantıları almak isteyen kullanıcılarına değeri 2000$ olan bilgisayar verecek . Bu düşük tarifelerin fiyatlarıda 10 ve 13 ytl olacak . "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...