Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı Gecesini Oyunda Geçirecek olanlar

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Bende şenlik için gelirim tabi :D
Maradonda fırlamalık yaparız cilingir sofrası kurarız gm'den rakı isteriz vs vs :D:D:D

-İn host'a Çek ordan bir buçuk yağlı olsun
içip içip sapıttıktan sonra:Vorenica SEni Seviyorummmm

ahuzhuauhdasuh[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok iyi bi fikir.bende annemlerle sağa sola gitmekten bıktım zaten.bahanem olur hiç yoktan :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

Yoo gayet güzel bir yaklaşım neden abartsınkı ben yılbaşını ailemden ayrı geçirecem istanbul gibi bir şehirde oğrenci bir adam gidip eğlemezde yine KE yaparsak yapacaz birşeyler[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey merak ediyorum ben... Hayatını KE.e adamış olan insanlar hayattan bi beklentisi olmayan, yılbaşında bile biyerlere gidemeyen, yalnız kalmış insanlar mıdır? Bumu yani bizleri KE.ye yönlendiren? Senede bir kere olan bişiyi bile KE.de kutlarsak ben bu hayattan şüphe ederim.. Yarın öbürgün doğumgünlerimizi de burda kutlarız.. Sonra belki çocuğumuz olduğunda falan herkese trina dağıtırız sevincimizden.. Hayatımız KE. olmuş beyler, bi dönüp bakın derim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir şey dedik nerelere çektiniz... Yazıklar olsun, elbetteki hayat ko değil, sadece bir değişiklik, belki biraz fantazi... önerim, hangi server olursa olsun, en rahat 3. server olacağı için ares,diez,beramus,cypher,olimpia 3. serverlarda moradonda olsun. He ama gm ler 1. server ları kullanıyor. 1. serverlar olsun diyorsanır 1. serverlar da olsun. Netice itibari ile bir tür eğlence, bir tür fantazi, bi çeşit değişiklik... bunu bu şekilde algılayamayanı kınıyorum....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...