Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi [Yeni Sezon]

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

beğenmıyor çoğu kimse ama ben kanal-d deki ilk bölümlerinide çok sevdim. ne biliyim show tv deki deli yürek asmalı konak gibi bir diziydi. kanal-d de biraz daha kalite oldu gerek çekimler gerek senaryo olsun. bu bölümde iyice gazladı valla beni 1-2 bölüm içinde savaş çıksın izleyelim[signature][hline]Voic3
Wendigo, 10 Aralık 2005 tarihinde newdonis'e demiş ki:
birsey biliyorsan soyle alim desinler
bilmiyorsan sus adam desinler...
newdonis, 10 Aralık 2005 tarihinde Wendigo'ya cevap olarak demiş ki:
Çelik Ayna
Sosyal ağlarda paylaş

süpperdi yaaaa!!!
kılıç öldü,laz ziya öldü,elif de büyük bir ihtimalle öldü..polatın gazetenin ardından çıktığı sahneye bayıldım:)
ama elife çok üzüldüm,o kadar kötü bir sonla ölebileceğini tahmin etmiyodum(kurtlar vadisi bu,ne olcaa belli olmuo)
2 bölüm soora biticek,aslında herşeyin sonuca bağlanması iyi olur artık ama ben yine de bitmesini istemiyorum hiç:(
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam bir oncekı bolumun ozetını ızelerken Nizamettın ıle Kılıcın konusması sırasında bır sey dıkkatımı cektı.Nizamettin Kılıca senın başa gecmenı ısterım dedı.Sonra nasıl olduysa bı anda Polat ı başa geçiricez oldu ?Nasıl oldu bırden?[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

ahahha lol yaa süper seneryo olur hem bol bol sharon taş ablamızı izleriz :P[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator, 15 Aralık 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
çok bomba bölümdü bakalım haftaya tv deki son bölümü sanırım . sonra 29 unda sinemada finali izliycez.

yok;daha iki bölüm war kv'nin bitmesine...29aralıkta son bölümü...sineması da ocakta vizyona giriyomuş ama tam tarihini bilmiyorum...
ztn diziyle filmin bir bağlantısı yok...devamı diil film dizinin...
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce yarınki bölümünün fragmanını izledim..
nizamettinin tüm suratı kandı,polat ve adamları etrafındaydı,sandalyeye bağlıydı,suratına bir kove su fırlattılar..sonunda layığını buldu pislik!!!
elife kalp egosu uyguluyolardı doktorlar,eren ağlıyodu,elifin annesi ağlıyo nazife anne onu sakinleştirmeye çalışıyodu...
abidin hapishanedeydi sanırım,kilitli biryerdeydi ve kapıyı zorlayıp bağırıyodu.
abdülhey gri bi kapıdan geçmye çalışıodu,onun ne olduğunu çözemedim henüz..
tuncay bi hastane odasında ayakta duvara yaslanmış bağırıodu,sesi yankılanıodu...
polat kripteksi açtı,içinden kağıtları çıkardı,o wardı fragmanda..
sharon stonela andy garcaiyi gösterdiler yine,en son polat limuzinde giderken parmağındaki yüzük parladı,orda bitti fragman..
bu bölüm bayaa uzun olcaa benzio,sırf fragmanında bile diziyi izlemiş kadar oldum:)
Sosyal ağlarda paylaş

arkiler şimdi internette okudum bu haberi:
"kurtlar vadisinde bu hafta:
özal öldü mü,öldürüldü mü?
saddama halepçe katliamının zehirli gazını kim sattı?
11eylül suikastçilerinin türkiye bağlantısı ne?
veeee
polat alemdar los angles'ta!
dünya baronu amon(andy garcia)ve lisanın(sharon stone) karşısına çıkacak polatın kalemi kırılacak mı?
veeee
"kurtlar vadisi-ırak" filminin tanıtımı ilk kez bu hafta kurtlar vadisinde yayınlanacak."
Sosyal ağlarda paylaş

az kaldı bekliyoruz super bolum olcak sanırım :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...