Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi [Yeni Sezon]

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

ordan nası çıkmayı dusunuyo acaba çok merak ediyorum[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

memati yalan oldu polat olmak uzere ne bu anlayamadım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şu polatın ameliyat haneye girerken ki türküsünü istiyorm bir kara kaşın bir kara gözün müş adını buldum yavuz bingölün allah ıcın bı ararmısınız nolur ya cıldırıdım bulamadım bi türlü[signature][hline][b]zamana yükleme bütün sucları yanlız zaman değil sende değiştin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 24 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
heh , memati roxxor dedirtmeye calısmıslar .Wah abdüley demek geldi içimden , zaten polatın 3 ihtimalı vardı
1) çelik yelek
2) sıyırıp geçti
3) rüya görüyodu
2.ci oldu işte :D

iyi izleyemiyorsan hic izleme bi zahmet sanata saygi lutfen
kursun girmis bi kere.

ps: nerde eski kv baslıkları... eh dizi elalemin agzina dustu yazik.[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life

[Bu mesaj tAKA tarafından 25 Kasım 2005 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mematinin yerli rambo oldugunu bu bölümde birkez daha gördük :)

bölüm sonundaki türkü benimde hoşuma gitti valla baya uymuş hele polatın hastane koridorlarındaki o dünyayı ben yarattım misali yürüyüşüylede ayrı bi güzel olmuş ;)

birde sormak istediğim birşey var ölen bi eleman vardı o kimdi ilk başta hikmete benzettim ama o değilmiş acaba nergizi öldüren doktormuydu? ayrıca erhanın kafasına silah dayıyan kim acaba ?[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 24 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
POLAT GOGOOGGOOG elini kolunu sallayarak hastaneye girio

elini kolunu sallaya sallaya hastaneye giriyo çünkü insanlar ondan korkuyolar onu gördüklerinde kendilerine zarar verir diye...(nizamettin pisliği onu bütün türkiyeye türkiyenin bin ladin'i gibi tanıttı.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...