Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Girls vs. Boys

Bameso

Öne çıkan mesajlar

Bu savas ne zaman bitecek inanin sunlari yazarken kendimden hatta butun ınsanlardan nefret ediorum.Neden kızlar erkeklere erkeklerde kızlara zulm etmek icin yasar.İnsan mutlugunu bu kadar kolay harcamak sizce güzel bir seymi.Yaklasık 15 dakika once su dunyada hıc abartmıyorum hayatımı bagladım bırıcık askıma onu ne kadar sevdigimi belirten bi msj attim.Ve bana gelen cvb aynen su sekildedir" Gece gece keyfini kacirmak bu guzel msjinada böyle karsılık vermek istemezdim gercekten uzun dusundum artık bitmesini istiyorum nedenini sorma bence en iyisi bu..."Bence degil neden butun kararlar tek taraflı alınıo neden karsıdakı acaba uzulurmu acaba sevinirmi diye dusunmuo.Ben bu dunyada mutlu olmayi iki seye bagladım onlardan biri buydu digeride bi kız ama o bunu bana asla yapmaz canım kankardesım peki bi kiz bole olurken digerleri neden boleAksam aksam kafanızı şişirdim bugun buyuk mutlulukla evime donmustum sabahtan aksama kadar her sey cok guzel gecti ama gece cok uzun olcak gibi.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın.artık lise yi bitirmenin zamani geldi fazla uzattim( ay hala gulebiliorum.)[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

Salla bea aynı şeyi ben yaşadım bu kızların alayı bööle kendilerine göre bi neden uydurup hoppa die ayrılıolar sanke ouncak bu.... Anlıcaın gerçektende olgun ve doğru mantıklı düşündüğünü hissettiğin bir kızla birlikte ol en iyisi bu.... Fakat unutma en güzel aşk uzaktan yaşanıdır... Bazı şeylere sahip oldunmu onlara karşı duyulan isteklerin arzuların ve onu isteme derecen bile değişir... Şair nedemiş en iyi aşk hiç yaşanmamış olanıdır... Salla git headbang yap.... Kendini heavymetale ada... :)
Sosyal ağlarda paylaş

İpsiz bangi yapcam ama betona.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

bunun sebebını bızzat ben gıttım gordum araştırdım hatta 100 sayfalık tez hazırladım
tez konu başlıgı
Lıselı kızlar nıye daha acayıp olurdu
cevabı yada ana teması cok kısa konunun lıse cagındakı kızların yuzde 68 lık bır kısımı sayı yarışı yapar halkın kaba bır tabırle "kaşar" dedıgı sınıftadırlar kı kaşar kavramı daha cok bugun tıkılerın uzerıne atılır oysa kaşar bu bırıncı tıptır. Okulu bıtırene kadar mumkun oldugu kadar cok erkek arkadaş degıştırırler kendı aralarında sebeplerıne gore sınıflara ayrılırlar
1-Bırıncı tıp ne kadar cok erkek tanırsa o kadar hayat tecrubesı edınıcegını ve evlenırken başının yanmıycagını duşunur
2-Bu ikinci tip daha sık gorulur ve amaçları mumkun oldugu kadar fazla erkekle cinsel veya romantik ilişkiye girmektir ki eninde sonunda duygusuzca fırlatır atar amacı arkadaşlarına 34 sevgılım oldu dıye hava atabılmektır
3-ucuncu en az gorulur bunlar genelde sorunludurlar yanı devamlı didişir kafa şişirirler . Devamlı problem cıkarıp bıktırana kadar somururler kı bunların cogu femınısttır veya lezbıyendır her ıkısıde olabılırler

şimdi kaşar tıp lerımız bu kadar maalesef televole kultururnun cocukları bunlar bırkaç tıp daha var tabı

yuzde 13 luk bır kısım vardır Inek Tıp de denır bunlar genellıkle kendılerını derslere verdıklerı ıcın erkeklerle ugraşmazlar fazla gelenıde terslerler zaten

yuzde 4 lık bır kısım kı dunyada en duşuk sayı olarak bızım ulkemızdedır bu Obez Tıp Pıknık tıp veya sıvılce tıp vardır genellıkle mızmızlanırlar cunkı erkekler yuz vermez oysa ruh olarak genellıkle cok guzel ınsanlardır 1 numaralı kaşar tıp ın zıttıdırlar guzellık yoktur ama pırıl pırıl ruhları vardır arkadaşlıkları cok ıyı olur

yuzde 2 lık bır kısım daha vardır kı bunlar başa beladır erkek gıbı bela cıkarır sonra sıze şıkayet ederler belalı tıp te denır

gene yuzde 3ık bır kısım var kı bunlar Lezbıyendır konuyla alakalarıda yoktur fazla

yuzde 2lık bır kıtleyı oluşturan Erkek Fatma tıplerı vardır bunlar erkek gıbı kufur eder sarhoş olur vesaıre ıyı arkadaş olurlar ama ıyı sevgılı cıkmaz bunlardan

şımdı bır yuzde 8 lık kısım varkı en ıyısı bunlardır Tanrıça tıp veya Melek tıp de denırler cok az bulunurlar bulan şanslıdır ama romantık yapılarından bulmak burnunuzun dıbınde olsalarda cok zordur Hem cok guzeldırler hem ruhları guzeldır hemde arkadaşlıkları ıyıdır genllıkle ılişkilerı uzun ve cıddı gıder Terazı burcu veya Ikızlerden cıkma olasılıkları cok yuksektır başta cok ugraşmanız gerekır ve surundurmeyıde cok severler ama bır defa kavuşunca gercek mutlulugu bulmuşsunuzdur
Cınsellıge pek onem vermezler ılgı alaka ve sevgı beklerler ve elde tutulmaları cok zordur kı bu en buyuk dez avantajlarıdır. Bır kez kaybedersenız ıcınıze oturur ve hayat boyu unutamazsınız sıze oyle terk edıcem yurumuyo felan dıye gelmezler tam tersıne sız yurumedıgını anlarsınız onun mutsuzlugundan genellıkle ıncıtmek ıstemezsınız cunkı oyle narın oyle guzeldırlerdırkı sankı ıncıtırsenız yer acılıp cehennemın dıbıne cekılecekmışsınız hıssı uyandırırlar[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

ç.künüz kopsun :D

lan naaptınız kızlara bu kadar takılırsan olucağı bu çok yüz verme[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

hehe benim gibisini mumla ararsın

*! kızlara beddua okur *[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aksamdan itibaren dunya erkekler arasi sutlanma rekorunu 3500 sutlanma ile elime alıorum.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi 250 puan almayın sonra kafanızı taşlara vurursunuz

taş yokmu lan taş ?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Hua ula insallah liseyi bu sene bitirirsem ( bu sende bitmezse yuh) ilk kurban kescem sonrada sınava gircem.Ne b.k yiyceksem icerde[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 22 August 2003 02:29 tarihinde demiş ki:
hoca
küfür edicen..
madem öyle işte çirkeflik
mauheuha
zaten şişmandın felan de..
naeuahe[hline]valandil ownz j0o!

Kız taş çatlasın 50 kilo :) bide boyu uzun.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

olsun.sen gene bul birşey...çok etkili olur.
veyaaa çok kasmak ve sonunda da hüsrana uğramayı göze alıyorsan.devam edeceksin,bastıracaksın,vazgeçmeyeceksin ama sakat bir yoldur bu tavsiye etmem :)[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

Günün birinde kadınlar kendi aralarında anlaşabilirlerse işte o gün erkeklerin sonu olur. Ama allahtan o güne daha çok var.
Biz ilkel ve basitiz aynı dos gibi ama kadınlar Windows gibi karışıklar bu yüzden sürekli mavi ekran çıkarıyorlar. Ne zaman bugları biter o zaman biz de biteriz dicem ama yeni bi sürüm çıkar gene buglar doğar :)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...