Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dofus Bedava

syh

Öne çıkan mesajlar

Önceden oynıyanlar bilirler dofus 2D , turn bazlı izometrik anime cizimli bir mmo. Simdi astrub bolgesi tamamen bedava oldu.

Oynayanınız, veya baslicak olanınız varsa bana whisper atın.

www.dofus.com

karakterim eca 30 kusurda, karakedi.
whisper atmak icin; /w karakedi selam[signature][hline]zeki, çevik ve ahlaksızım.
Sosyal ağlarda paylaş

bedavaydı paralı oldu :P ben bi şekilde çekiliş kazandım bir sürü item ve ömrüm boyunca özel üyelik aldım ehehhe :D[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
-up-

Oyundaki türk nufusu gayet artiyor, gerci cogumuz artik parali uyeyiz ama hala oynamak istiyen varsa guild kurulumu oldukca yakin.

Cael
Karakedi
Gece

bunlardan birine whisper atın, biz sizi buluruz :P

PS: Oyun hakkınta bilgi istemek icin mesaj atmayın lütfen, dofus oynuyan oyunculara ulaşmaya çalışıyoruz sadece. Başka bişi diyil.[signature][hline]zeki, çevik ve ahlaksızım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dofus oynuyorum levelim 8 , mesleğim lumberjack
yalnız astrub dan dışarı çıkamıyorum hep aynı şeyleri kes nereye kadar o yüzden oyundan soğudum ve birkaç gündür oyuna girmedim.
oyunda para kasmak çok zor bence.
bende bir sürü item var ama ne işe yaradıklarını bilmiyorum bazılarının.

odunları nasıl satarım ? ash wood var bende ama kaç paraya satacağımı bilmiyorum.

oyundaki adım zikenzi
Sosyal ağlarda paylaş

ben beta testten beri oynadığım için çekilişle bana ömür boyu bedava hediye etmişlerdi eheh :) şanslıyım bankayada bir sürü item doldurmuşlardı rare :P ama acc ile girince karakterlerimi silimiş buldum hiç bir işime yaramadı :)[signature][hline]Bu mesaj 01.01.2008 tarihinde değiştirilcektir...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim karakterler daha pek gelismedi ama soyleler;

Karakedi level 51 Eca
Cael level 37 Xelor -> daha cok bunla oynuyorum oynadigim zaman.
Gece Sram level 23
Luckless Enutorf level 24

Genelde yaratiklardan dusen anlamsiz itemlar esya yapiminda kullaniliyo, bazi cok ragbet goren esyalar genelde stat scrollar icin.

Proffession edinmek icin NPC masterlari ara, proffession binasindan haritana marklatabilirsin. veya sor biz soyleriz.[signature][hline]zeki, çevik ve ahlaksızım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...