Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trading Card

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Yaw magic'in free trial'ı war die çektim o kdr patchini fln da cektim oynayamadım bilen warsa Magic Online'nın free trial'ı nası oluo yardm edereniz ii olur onun dısında bilimourum bedava oyun[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15, 14 August 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

30 dakka mı :( biliourum orda fre trail tusu wardı da servera bağlnmıyord kapalı idi herhalde 30 dkk d bir oyun anca oynanır yaw[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

3 dakka mı nası oynuyorlar ya o kdr hızlı öyle oyun mu olur yaw satrançta gördüm de magicde 3 dakka zor 3 el oynanmaz 3 dakkada be:) 30 dakka oyun olur time spiral gibi kartlar warsa oyun uzar:)yok 30 dakka abartı ama 3 dakkada da bitmess[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...