Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%1 xD (Oyunu Tekrar Kurdum)

Necro

Öne çıkan mesajlar

w00t yine uğraşmış yapan yapmış tabi bakmadığım forum kalmadı :( son çağre format atmaasını bilmiyorum 50 ytlde servis e yedirmek istemeyrum[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 30 Aralık 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
w00t yine uğraşmış yapan yapmış tabi bakmadığım forum kalmadı :( son çağre format atmaasını bilmiyorum 50 ytlde servis e yedirmek istemeyrum

50 ytl mi format atıorlar ohh ben adama 10 ytl demeye çekiniorum fazla diecek die :D[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : ...
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 30 Aralık 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
said:
Necro, 30 Aralık 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
w00t yine uğraşmış yapan yapmış tabi bakmadığım forum kalmadı :( son çağre format atmaasını bilmiyorum 50 ytlde servis e yedirmek istemeyrum

50 ytl mi format atıorlar ohh ben adama 10 ytl demeye çekiniorum fazla diecek die :D

TeknoSA[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 30 Aralık 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
my computer -> properties -> advanced -> Performance (Settings) burada en sagda DEP var. "turn on dep except those i select" isaretlenip add butonu ile saydigim .exe'leri ekleyin.

şey abi tam anlamadımda :D turkcesi olursa ne oluyor turkcede?[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarımda DEP olup olmadığını nasıl saptayabilirim?

Sistem Özelliklerini açmak için Başlatı tıklatın, Ayarların üzerine gelip Denetim Masasını tıklatın ve Sistem'i çift tıklatın.
Gelişmiş sekmesini tıklatın ve Performans altında, Ayarları tıklatın.
Veri Yürütme Engellemesi sekmesini tıklatın.[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : ...
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )

[Bu mesaj pckopat tarafından 30 Aralık 2005 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 30 Aralık 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
tosun_pasa, 30 Aralık 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
my computer -> properties -> advanced -> Performance (Settings) burada en sagda DEP var. "turn on dep except those i select" isaretlenip add butonu ile saydigim .exe'leri ekleyin.

şey abi tam anlamadımda :D turkcesi olursa ne oluyor turkcede?

sozluk falan da mi yok yahu..
bilgisayarim, ozellikler, gelismis, performans (ayarlar) sonra "sectigim haricindekiler icin DEP'i calistir" (alttaki secenek) secilir; ekle butonu ile saydiklarimi eklersin. olur biter.

turkcesini daha once hic gormedigim icin gotumden uydurdum. ama asagi yukari oyle olsa gerek.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...