Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO bizi bu hale getirmez inşallah :D (Resim)

KosPer

Öne çıkan mesajlar

İngilizce biliyorum demeyeceğim, birileri çıkar bikbik eder. Orada yazanları anlayabiliyorum diyeyim size. O giften ne yaptığınızı görebilirsiniz sanırım. İngilizce bilginizi orada 'ne yazdığı' konusundaki tahminlerinizden anladım zaten. Anlatacak laf bulamıyorum. Orda adam seni eziyor GEBER TÜRK! diyor, ama sen onu bile anlamaktan acizsin![signature][hline]Penguen, Kahve, Su, Makarna, Otobüs Bileti, Paso, Boş Yazılı Kağıdı, FR, Dede Korkut, Mesnevi(Saygı Duyun), Otobüs Uykusu, Otobüste Yanımda Oturan Müthiş Parfümlü Kadın, Otobüste Akıttığım Salya, Aşkım, Okul, Yazılarla Kapladığım Sıra, Küfrettiğim Hoca, Asetat Kalemi, Karışık Tost...
Sosyal ağlarda paylaş

aptal kardeşim ilk önce adam gibi oku o gifte adam CZ'de ve bir türk ks yapıyor oda die türk diyor.Millete aciz diyeceğine azcık aynaya baksan asıl acizin kim olduğunu anlarsın.2 gr ingilizce bilmeden bi die türk yazısını anlayıp buraya gelip klavye delikanlılığı yapmakla olmuyor bu iş!

ßß[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

http://forum.paticik.com/view.php?id=165441
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 30 Aralık 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
aptal kardeşim ilk önce adam gibi oku o gifte adam CZ'de ve bir türk ks yapıyor oda die türk diyor.Millete aciz diyeceğine azcık aynaya baksan asıl acizin kim olduğunu anlarsın.2 gr ingilizce bilmeden bi die türk yazısını anlayıp buraya gelip klavye delikanlılığı yapmakla olmuyor bu iş!

ßß

Süperdin...
Senin düşündüklerini düşünüyorum..
Yorum yazmıyorum fazla... :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 30 Aralık 2005 18:34 tarihinde demiş ki:

ßß

Sana aptal fln demiyecem çünkü aynı şeyi söylüyoruz. Çeliştiğimiz nokta nedir? ben demişim ki, adam sana GEBER türk diyor eziyor seni, sen hala 'combo yapmaya çalışıyo da beceremiyo galiba diyosun diyorum. Ve diyorum ki yaptığınızı görebilirsiniz oradan. Gittiniz KS nin dibini buldunuz millet türklerden nefret etmiş diyorum. Hadi sen yanlış anladın anlaşamadık ama bjork diye biri çıkıyo ne olduğunu anlamadan şakşakçılık yapıyor.

Eğer anlaşabildiysek şu aptal lafını editle istersen. Hala anlamadığımı diyosan sırayla çıkan yazıları çıkarayım açıklayayaım sana.[signature][hline]Penguen, Kahve, Su, Makarna, Otobüs Bileti, Paso, Boş Yazılı Kağıdı, FR, Dede Korkut, Mesnevi(Saygı Duyun), Otobüs Uykusu, Otobüste Yanımda Oturan Müthiş Parfümlü Kadın, Otobüste Akıttığım Salya, Aşkım, Okul, Yazılarla Kapladığım Sıra, Küfrettiğim Hoca, Asetat Kalemi, Karışık Tost...
Sosyal ağlarda paylaş

1000 mesaj ı geçtin ya ondan ben şakşakcı oldum..
Gayet normal ezersin artık..
Geçmiş zamanlarda da bu konu acıldı..
Baya uzadı.. GEBER TURK dio.. Neden Ks den bıkmış durumda herkes... Neyi ekersen onu biçersin demiş atalarımız...
Yapmasaydında Onlarda Die Turk demeselerdi..
Neyse bu konu uzar durur...
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...