Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MZ] Finans konusunda yardım

Voys

Öne çıkan mesajlar

şu an 62.000 euro benım haftalık harcamalarım. hazırlık maçı başına 8.000 euro kazanıyorum. doğal olarak yetmıyor. deplasman maçı haftamda hep zarardayım. kendi sahamda maç oluncada 150.000 euro falan kazanıyorum kurtarıyorum 2. hafta. bunu nasıl bi düzene sokabilir üstüne bide düzgün bi para kazanabilirim?

7500
300
1

stadım var. statda 1 hotel bide normal başlangıç üniteleri var. şimdi para kazanınca sosli sandviçci yaptırcam ama oda kurtarmaz gibime geliyor. Sizin özel taktikleriniz var mı bu finans durumunu kurtarmak için? yada benim yapabileceğim extra şeyler. Çünkü lig bitince alt yapıyada geçicem 16.000 euro da ona gitcek her hafta.[signature][hline]Voic3
Wendigo, 10 Aralık 2005 tarihinde newdonis'e demiş ki:
birsey biliyorsan soyle alim desinler
bilmiyorsan sus adam desinler...
newdonis, 10 Aralık 2005 tarihinde Wendigo'ya cevap olarak demiş ki:
Çelik Ayna
Sosyal ağlarda paylaş

oynatmadıgın oyuncuları takımdan at.boşa maaş verme.100-150k değerinin altındaki oyuncular olur genelde bunlar.satcam diye kasma.
stadı %75 tribün, %23 numaralı %2 vip olarak inşa et. 3 lige kadar 10.000 toplam kapasite yeterli.
ek tesis olarak önce sosisli sandvic tezgahı ile hediyelik eşyaları yap.bununda bi ayarı var. www.mzmanager.com daki mz manager programında extra bölümünde hangi tesisten kaç tane yapman gerektiği yazar.misal 10.000 lik tribüne 5 hotel yapılır.6. sı yapılırsa para getirmez boş kalır...[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana finans deme! =) yukarda konuşulmuşu vardı yahu baksaydın keşke.
Ben derim ki biraz para biriktir sezon bitmek üzere yatırımlarını sonra yap şimdilik stadın iyi[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

En ustteki konuyada yazmistim buraya ozetini geceyim.Gelecek sezon baslayana kadar masraf yapma :)

Cidden bu oyun ekonomik acidan sabirli olmayi gerektiriyor malesef ilk aylarda.[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

Toplam Varlıklar: 776 655 EUR
Hesaplanan haftalık giderler:
Oyuncu maaşları: 61 388 EUR
Diğer çalışanların maaşları: 29 420 EUR
Stadyum giderleri: 26 410 EUR
Altyapı eğitim giderleri: 24 000 EUR
Toplam 141 218 EUR

benim finans budur arkadaşlar :)[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu satmak aklıma geldi, ama şöyle bir fikirle çürüttüm bu fikri.

Oyuncuları takımdan atarsam yerine adam koyamam. hazırlık maçlarında 2 takımım olmaz. buda lig maçlarında yorgun takım demek. yada 5 maçtan fazlasını yapamam buda 2-3 hazırlık maçı getirisini yok etmiş olurum.[signature][hline]Voic3
Çelik Ayna
Sosyal ağlarda paylaş

Altyapin varsa onlardan olustur ikinci takimi.Maas odemiyorsun onlara nasilsa.Asil takimda ise yedeklerle beraber enaz 16 kisilik takimini koru , sakatlik ihtimaline karsi.Kalanlari atabilirsin ekonomin kotuyse[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

işte başladığımda 9. haftadaydı alt yapıyı kaçırdım. sezon sonunu bekliyorum onun için. benim şu an ki hedefim deplasman maçları sırasındada harcamalarımı karşılamak mumkunse üstüne birazda para kazanabilmek. sosliciyle yapcaz o işi sanırım.[signature][hline]Voic3
Çelik Ayna
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...