Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upgrade Devamlı Yakıyorum

helper

Öne çıkan mesajlar

Upgrade scrolla bendeki chitin helmet i 3 defa ard arda upgrade ettim yanmadı.....(+4 oldu sadece)

dün bal çanağımıydım ben yani? aslında KO da ben bunu hep yapardım upgrade scrolla +5 e kadar bazı itemler yanmadan upgrade oluyodu onun vermiş olduğu rehavetle aynı scrolla (256 K lık scroll) 3 defa upgrade ettim......[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:Lord Of War ,
Mission:provoke
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

ben rahatca +7 ye çıkarabiliyorum örneğin Cyhper'da umit_karan_99 arkadaşımın shellerini +6 yaptım korkmadan basın arkadaşlar sanki knight online hissediyor korkunuzu patlatıyor itemleri :)) ben artık korkusuz şekilde basıyorum elime ne gelirse bi örnek daha ib+7 yaptım :))
iron crossbow'u +7 den +8 geçirirken patlattım hemde trina'sız :)) en fazla yapabildiğim armor Rogue Chitin +7 yapabilrdim.[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Retry, 30 Aralık 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
ben rahatca +7 ye çıkarabiliyorum örneğin Cyhper'da umit_karan_99 arkadaşımın shellerini +6 yaptım korkmadan basın arkadaşlar sanki knight online hissediyor korkunuzu patlatıyor itemleri :)) ben artık korkusuz şekilde basıyorum elime ne gelirse bi örnek daha ib+7 yaptım :))
iron crossbow'u +7 den +8 geçirirken patlattım hemde trina'sız :)) en fazla yapabildiğim armor Rogue Chitin +7 yapabilrdim.

hehehehehe :D
iron bow deyilki janem O enıon bow'du +8 yaptıgın :D
bide benim itemleri nasıl upgrade etmisstim ama :D
defender of lordu +0 dan +6 getirdim beyler 2 tane bide +6 yaptım
hanguk sword +0 +6 yaptım bunları retryde biliyo...
gören abi sen dupecisin dio
totomic spear +6 +8 getirdim dupe diye sildiler sonra...
Retry arkadasımın dedigi gibi korkmadan arka arkaya basıcaksınız beyler +4 +5 gelince bi item yakıcaksınız sonra yine devam arka arka durmadan[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Retry, 30 Aralık 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
iron crossbow'u +7 den +8 geçirirken patlattım hemde trina'sız :)) en fazla yapabildiğim armor Rogue Chitin +7 yapabilrdim.

+
basarken içinizden " korkmuyorum , başarabilirim , başaracağım , başarabilirim , korkmuyorum , giden shell olsun bilmemne Q yayim " i tekrar etmelisiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

geçen akşam cafede hediye paketlerini kırdırdık arkadaslarla
içinden rogue chitin felan cıktı tabi başka bişilerde cıktı :D
rogue chitin pads ı upgrade edip satıyım dedim
+6 yaptım :) tam +7 basıcaktım cafedeki arkadaslar toplandı basıma taö basıyorum arklar tuttu elimi :D basma yakarsın die dedim bişi olmaz arklar aldı elimden mause yi vermediler :D
bende +7 yapamadım :( :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

:D cursed ama görücektin bi an ben bile korktum:)
tam basıyorum +7 aniden bi baktım koluma atladılar basma basma die :D:D acayip komikti yaf :D aklıma geldikce gülüyorum iş yerindekilerde bana bakıyo :D neden gülüyo acaba die :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

militan_44 itemi upgrade ederken yakma konusunda haklı mesela ben elixir staffı +7 e geçirirken 2 tane rogue chitin yaktım aslında arada birde yakma zevkli oluyor düşünsenize hatta militan_44 bilir shelleri +6 +7 yaparken o arada kaç tane shell patlattıgımı derken tabii 1 tane patllatdım ama sonuçta upgrade ettim
(Bu arada elixir staff militan_44 kankamın hediyesidir :))[signature][hline]Nick: Nick Yok
Sosyal ağlarda paylaş

emre kafama göre takılıyorum 101 char (101 dalmaçyalı hesabı)
büyücü ile oynuyorum sonra asassian a geçiyorum sonra priest oluyorum sonra warrior o yüzden belirli bir bağlı oldugum char yoq ama beramusta 58 lvl adamım var bi 60 yapmak nasip olmadı. neyse emre yeterli bir cvp olmuştur[signature][hline]Nick: Nick Yok
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane +7 mirageyi bende denedim olmadı,şunu diyeyim anvilin ne kadar zorlu olduğunu anlarsınız
100 tane wizarddan 10 tanesini +7 ye çıkardım busla bunlardan hiç biri +8 olmadı
[spo1=sonuç]şu an züğürdüm[/spo][signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
vazgeçtim satmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış yapıyorsun bless ile upgrade etme low class dan +7 cıkardıgında middle class oluyor middle class la dene örneğin ben bow +7 :) middle classla +8 yaptım bide bilmeyen arkadaşlara sölim trina demek %100 upgrade demek deildir trina sadece %20 şans arttırır 2 trina bi blessle rahatca high class bi itemi +7 den +8 yaparsın yani neredeyse yarı yarıya şansın oluyor ki ballıysan upgrade başarılı olur[signature][hline]Nick: Nick Yok
Sosyal ağlarda paylaş

warrior karakterime +6 slayer'ı +8 yapacaktım +7 oldu sonra biraz tırstım gittim priest chitinleri armorları upgrage yapayım yansın die onlar +6 ya kadar çıktı :D dedim slayer kırılmaz bi yapayım dedim slayer yandı :( ne bahtsız adamım ama diğer chitinleri satarak masrafın ucundan dönmüştüm oda mutluluk veriyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Retry, 30 Aralık 2005 12:27 tarihinde demiş ki:
yanlış yapıyorsun bless ile upgrade etme low class dan +7 cıkardıgında middle class oluyor middle class la dene örneğin ben bow +7 :) middle classla +8 yaptım bide bilmeyen arkadaşlara sölim trina demek %100 upgrade demek deildir trina sadece %20 şans arttırır 2 trina bi blessle rahatca high class bi itemi +7 den +8 yaparsın yani neredeyse yarı yarıya şansın oluyor ki ballıysan upgrade başarılı olur

2 trina' mı ?

Sadece 1 trina kullanabilirisin.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...