Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

click me hedesi!

Bathory

Öne çıkan mesajlar

ctrl alt del'den nası bulucam ki?cunku program calismio ve ctrl alt del yapinca ne ise yaradigini bilmedigim bi ton program cıkıyo karsima ;)
nortonla falan arattım virus deil..trojan olsa da bulurdu heralde..uyuz bisey ya
zararı yok calistirmayinca ama cok siddetli sekilde sinir bozuyo ;)[hline]Love,sweet love,darlin'...
Sosyal ağlarda paylaş

yok kender ole ayıp sitele ilgili bisi oldunu sanmıorum cunku hic girmedim ve benden baska kullanan da yok
neyse ya bole yasamaya alısmaya calısiiim bakim oldu oldu
eger sinir krizi gecirirsem bi hal caresine bakıcaz ;)

bide yeni topic acmiyim burdan soriim
norton 2003 kurulu bende..ve norton benim geri donusum kutumu degistirmis benden habersiz ;)
windows me kullanıorum..ama ben eski geri donusum kutumu istiyorum,hani su geri donusum kutusunu bosalt fln ;)
bunda norton protected recylce bin yazıo istemiorum ben onu..
zaten pek bi bilgim yok onla ilgili..bi faydası varmıdır?eski klasik geri donusum kutusuna gore bi avantajı dezavantajı falan varmı varsa nedir?kullanan varmı?[hline]Love,sweet love,darlin'...
Sosyal ağlarda paylaş

bak o bizdede vardı cafede. tam olarak bizde iblmiyoduk ama bi zararı yoktu trojan oldunu sanmıyoruz. Click me! diyo tıklıyosun o kdar ama kaldıramamıştık aslında uraşmadıkta :)[hline]22 Agustos 2003
wildpervert: asudgasudhas7udahsda
dopis : buna zati bak kari g*tunu acti desen SDDSDSDLFJSDKOJFSDJHFNSDKJHFSDKJ yapar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...