Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1313 Patch'nin Çözümü Hakkında Teori !

Retry

Öne çıkan mesajlar

w00t bir çok çeşitli yöntemleri size anlattı. Ama Dün gece yazıları okurken bir an aklıma geldi bende 1311 yüklüydü neden 1311 den 1313 e atlıyor diye düşündüm sonra KnightOnline Klasörünün içine girdim ve server.ini dosyasını açtım orda en son paç olarak 1313 yazıyordu tabii yazmasına rağmen oyuna bir çogunuz giremiyordunuz. 1313 yazan yeri ben 1312 yaptım ve tekrardan patch i yüklemeye başladı sonra karanlıgın için beyaz bir ışık görür gibi 1313 Dosyası Açıldı Dedi oyuna girdim ve biraktım login ekrarnındayım bide artık %1 de falan da kalmıyordu resmen oyundaydım bide en baştan söylim bunun ne sp2 ile ne win98 vs. işletim sistemleriyle alakası var sadece k2network'un yaptıgı bir aptallık o kadar.[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

Resimlerle yazmasına rağmen cogu kişi yine giremiyordu canımın içi kankam benim ama olmuyor olmuyor olmuyor (du)
ama benim yaptıgım yöntem ile dün gece saat 2 de oyuna girdim :) tabii yarın iş vardı kapattım hemen yattım :)[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi daha basit bir yöntem anlatacağım
Yardım sever bir arkadas oyuna girebiliyor ise HackShield dosyasını zipleyip www.rapidshare.de ye upload ediyor link i veriyor biz de oyuna giriyorus ve teşekkür ediyorus :)[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bendede bi sorun var sizinkiyle aynımı bilmiyoru
oyuna giriyorum herşey normal charı seçiyorum loadingleri

yapıyo information %10 da kalıyo hata verip atıyo ama aynı id nin yan charında böle bişe olmuyo giriyo oyuna bunun hakkında bilgisi olan varmı yardım plzzz[signature][hline]"ÇARŞI"
"BEŞİKTAŞ OVASI BOZKURT YUVASI"
"BURASI TÜRKİYE YA SEV YA TERK ET"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...