Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna girilmiyor!!

das_orko

Öne çıkan mesajlar

Program

FUBAR1337 2005-12-29 71

CAn anyone tell me what program they used to make the basic game features, like map texture and characters and weapons and stuff.

-----

cevaben : IceIceLemon : try SEX ..hahahah (05.12.29 3:26)

----

Silkroad un offical sitesindeki forumlardan..

hahahahahahhaha[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 28 Aralık 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
ugrade edilebilen silahlarda ne renk yada ne yazıyo benim kılıcı upgrade etmeye çalıştım 3 tane elixir weapon harcadım ama hiçbişi olmadı habire elixir puf diye gidiyo ama silahta hiçbi değişiklik yok yanına başka bişi mi koycaz yoksa benim silah upgrade edilemiyomu :D
edit: imla düzeltme

[Bu mesaj blackforest tarafından 28 Aralık 2005 20:24 tarihinde değiştirilmiştir]

sadece elexir basılır mı öle. lucky powder mı öle bişi alıyorsun onunla uprade yapıyorsun. uprade yapacağın itemin degree si var onun seviyesinde lucky powder al onunla dene şansın daha fazla olur. nereden alıcam diyorsan yüzük küpe satılan yerden alıyorsun (adını unuttum :D )[signature][hline]saldure / sword / PATiCiK / aege silkroad
Sosyal ağlarda paylaş

onu da denedim 3 degree lucy powder koydum yine upgrade olmadı Allahtan silah yanmıyo sadece elixirler uçuyo :P :D gerçi daha 22 lvl im silah bulmak kolay ama upgrade işini öğrenmeli ki ilerde lazım olur dimi[signature][hline]Blackforest
Cyper=62 priest
Name: Menthol_Fresh
KE den sıkılmaya başladım Silkroad takılcam biraz :D
Server troy
21 lvl swordman fire
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi yaa, 5 m ye alırız biz onu.. 10 tur trade yapalım 3 m si hazır zaten :) para birikio yaa ben 42+3 bow buldum 700k ya aliom satarım onu 1.4 m ye:) sende de var sırf ikisi edio zaten 3 m :) 3 m de bizden rahat çıkar. Ben seviyorum bu archer ı, pot parsı için kervan yapanlar var auhauhua[signature][hline]Legolas
Aege
Paticik
I like upgrated blue weapons with high crt
Sosyal ağlarda paylaş

lol
bu gün %30 hunter xp kastım ve thiefin birisine saldırınca kasıtlı çıkardı üstünü pk yaptı beni :D
thieflere ölüm.....
4 star kervanlara hunterlık yaptım, çıkan thiefleri manyang keser gibi kesiyom :)
şu lightning 3 deil de 4 kişiye vursa fazla manam gitmicek :D[signature][hline]saldure / sword / PATiCiK / aege silkroad

[Bu mesaj saldur tarafından 28 Aralık 2005 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence o thief olayına bi çözüm gelir.. adamlar bir nevi bug kullanıolar çünkü... sinir olurum bana öle bişiy yapsa adamlar..
--
bence betadan sorna onunda bi çözümü olur.. ne biliyim giydikten sonra çıkartamassın şu kadar süre yad ane biliyim.. ekstrem bişi düşünürler ona[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bişey yaşamak istemiyosanız ilk önce en hızlı olan skillinizi kullanın sonra yavaş olanı kullanın attacktan sonra 20 sn kıyafet çıkarılmıyo zaten ama murder olmakta sorun değil aslında murder olunca yaratık kesin seviye düşüyo ve bitiyo :) (ehe ne güsel zaten yaratık kesince ne güsel geçiyomuş deyip önünüze gelenede dalmayın sonu hüsranla bitebilir mesela durmadan hp düşmeye başlar kendiliğinden, ozamanda pek iyi sonuçlar vermez)

[Bu mesaj KingSaGoPa tarafından 28 Aralık 2005 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...