Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Madagascar" Penguins in Christmas

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Filmi izleyenler bilir Madasgaskar Penguenlerini. Filmin en iyi karakterleriydi fikrimce. Komando eğitimi almış bu arkadaşların bir videosunu buldum nette gezinirken. Biraz büyükçe bir video ama izlediğinize değecek.

Edit : Rico'ya dikkat :)

Link

*Enjoy*[signature][hline][b]nille vakt-i zamanında msn'de demiş ki:
bi keresinde cok gothic giyinmistim. annemle beraber yürüyorduk. iki amele gecti, seytaaaaan diye laf attilar

[Bu mesaj Asteroth tarafından 29 Aralık 2005 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kötülemek gibi olacak ama Madagascar bence iyi bir film değildi.

Zaman öldürüyo ama pek de eğlenmiyosun, ha penguenler yan rolde, yine sahnelerinde kopartıyolar ama genel olarak filmi beğenmemiştim ben :)

İzle yine de (Bu kadar kötüledikten sonra :-P)[signature][hline][b]nille vakt-i zamanında msn'de demiş ki:
bi keresinde cok gothic giyinmistim. annemle beraber yürüyorduk. iki amele gecti, seytaaaaan diye laf attilar
Sosyal ağlarda paylaş

madagascar ın türkçe dublajında kimler var.
Okan bayülgen falan ? sırf onların seslendirmesi yetiyor zaten çizgi filmleri bu yüzden alıyorum =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Finding Nemo ve Ice Age'in yanında adı bile ağzına alınmaz bence Madagaskar'ın :)

The Incredibles bile daha iyiydi bence bu filmden...[signature][hline][b]nille vakt-i zamanında msn'de demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hehe iyimiş bazı yerlerini anlayamadım gerçi :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...