Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünkü Bestine Rebel baskını

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Hothda 4 AT-AT 10 AT-ST kullanılmıyor, orada görülen 4 AT-AT sadece Luke'n daldiklari,yenilenmiş versiyonda izlerseniz dürbünde daha fazla AT-AT gözüküyor 2 sine kanca atmaya diğerine lightsaberla kesip bomba atarak vs...Zaten sadece 4 AT-AT olsa bırakırlar Luke parçalar :-P . Return of the Jedi da kucuk yaratiklar 5-10 tane AT-ST ye daliyor.

Maksat ukalalık değil, AT-ST ve AT-AT imparatorluğun asil kara gücünü oluşturuyor, ha doğrudur adamin birinin bi AT-ST filosuyla dalması bana da yanlış geliyor.Zaten benim derdim AT-ST kalksın diyenlerle, yoksa 19k yerine 50k yapsinlar 1 AT-ST sınırı koysunlar bunlar problem değil.

Not: Sayıdan nasil eminsin derseniz serinin cdleri var elimde :)

[Bu mesaj Lynx tarafından 22 August 2003 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 22 August 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca uzayda rebeller ustun felan deil
ustun oldukları savaslar f,ilmlerde war
bi star detroyerdan 300 taen sanırım tie fighter cıkıyo
ve countless star destroye war diyo kitaplar countless *300 de tie fighter war oz aman[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

zaten kitabi oyunu onun ayari biturlu tutmuyor. rebellion da da her super star destroyerlerde 24 mu ne squadron oluyodu, 12 serden. ama star destroyerlerde 6. 72 eder. rakamlar ayarsiz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 22 August 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
şimdi kitaptan bakıyorum
kac tane war mıs tie bi star destroyerda
72 tane tie fighter war
20 ye yakında baska gemi

bide super star destroyer war ki bu darth abinini makam aracı oluyor
25 at at
50 at st

12 squadron tie fighter(bi squadron kac arac bakalım sanırım 10 veya 12 kişi euehu buda 120 tane ucak eder)
yane gordugunuz gibi koskoca rebellerin 3 4 tane star destroyerdekinden fazla ucagı yok
empire rullz teh sky, space and ground.[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

e oha bu 20 diger gemi ne ? yuh artik abartmislar.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

20 diğer gemi dediği transport shuttlelar falan.
bu arada AT AT kara gücüdür aynı zamanda transporterdır. Güçlü bir savunma hattının ağır silahlarının işlemeyeceği bir zırha sahip ve iki lazer dediğin büyük ihtimalle şu star destroyerların toplarından falan.

ama çok sinir ya. at at ler ne güzel yürüyerek geliyolardı insanın siniri bozuluyordu. Ondan 50 sene önce geçen Episode 1 ve 2 de TÜM araçlar hover teknolojisine sahip olduğu gibi, bir federasyon tamamı robotlardan oluşmuş ordu sahibi olabiliyor.
HEle clone wars'da storm trooperların Vietnam'daki helikopterler tarzı gelmesi tam rezillik. Ulan ne oldu bu teknolojileri unuttunuz mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...