Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage 57 büyüsünde sorun var

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

(Tanrım, ne çok sorun baş gösterdi bu araar)
Arkadaşlar, 57 büyüsü normalde uzaktan atılabilen bir büyüydü ve büyünün gidişini görebiliyordunuz. Hatta hedefinizle sizin aranıza başka birşey girdiğinde büyü ona çarpıyordu. Son birkaç gündür 51 ve 54 büyüleri gibi oldu. Bunu fark ettiğim tarih, yeni patchin gelmesi ve benim master görevini tamamladığım anlara tekabül ediyor. Bu değişim neden oldu bilgisi olan var mı?[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bundan sonra o da 51 ve 54 büyüleri gibi olacak. Teşekkür ederim.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
Sosyal ağlarda paylaş

iide uzaktan atıyo diosun 57 büyüsü lol?^^

blast gibi uzaktan atıyomuş gibi gözküyo ama range'i(görüş alanı) 51 54 büyüsüyle hep aynı 60 olsanda olamsanda...

master olunca tip 51-54 gibi oluyo ama bence eskisi blast gibi olan daha garizma böyle güdümlü füze fırlatıyon gibi oluyo sdnadsakas adamı takip ediyo fln:)[signature][hline]
Battle_Mage...
Centrix VS ::Informer:: :-)

[Bu mesaj _KoRn3R0th_ tarafından 29 Aralık 2005 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, o görüntü benim de çok hoşuma gidiyordu. Tamam, iptal ettiriyorum masterı :)[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...