Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 vedada benden

Ojeee

Öne çıkan mesajlar

evet arkdasalar artık yolun sonuna geldim bende oyunu bırakıyorum artık daral geldi cekilmez bi hal aldi 1 haftadır oynamiyodum zaten arada giriyodum ve bugun bırakma kararını aldım karakteri satiliga cıkardım satılana kadar durucam satılınca hayat on ko off olcak yolun sonuna yaklastımm bu oyunda cok iyi arkadaslarım olduu herşey superdii cok insanla tanıstım gorustum herkeze yardımcı oldum cok nadir kavga ettim herkeze elimden geldince yardım etmeye calistim isallah kimseyide uzmemisimdir oyunu bırakıyorum ve huzur dolu real hayatıma donmek istiyorum hepinizi seviyorum hatta ve hatta patriot clanını bile :)) nekadar dusmanda olsak yolun sonu jadeye saygilar burdan tum seven arkadaslarıma sevgi ve saygilar allaha emanet[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

Bence karakterini satma bi kaç ay oynama sonra eğer canın oynamak istemezse sat gitsin.. ama yine de yolun açık olsun dostum gerçek hayatta bol şans :)[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 27 Aralık 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
satma diyosunda 1 haftadır sogudum zaten oynamıyorum oynayasımda gelmiyoo sadece konusmak icin giriyorum artıkk asasin istiyorum ben :)

Ben seni bi ay sonra görücem :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 27 Aralık 2005 02:24 tarihinde demiş ki:
hacıı olede cidden sıkıldım mageden böle böhhh geldii np kasmaktan kuscamm artık actions istiyorumm ama siteden account alinmiyo nasıl:((

Gel değiştirelim :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sıfırdan kasicam 1 haftada 60 olurum
sonra itemleride tamlarsamm off ver elini cz :)

nekadar bole sakada yapsam cidden birakiyorum oyunu mageyi satip kurtulcamm olmadı asasinle arada takılırım :)[signature][hline]karakter: paper mage
Clan justice

Sosyal ağlarda paylaş

Senin kestigimiz aoe troll partilerinden turkish towndan bogazda kestigimiz harpilerle hatirlayacam. sen de gidiyosan artik. bu oyunda dogru durust adam gibi adam kalmadi son kalanlarda gidiyo olcak.BB eski dost her ne kadar orc ta olsan ben senin insan halinide bilirim.:)[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
LvL : 65&63
Job : Paladin&Arch Mage
Nation : ElMorad
Np : 82xxx & 81xxx
Clan : Insomania/(FOREVER) Knights(Artik Yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende bıraktım dedim KO bitti dedim ama charı satmadım birşey yapmadım arada sırada giriyorum gırgır yapıyom sitres atıyorum biz yeşil cüceleri koca warriorlar tipsiz roge kendini beyenen priest ler anlayamaz..
*Ula bu biraz kotu oldu warrior amcalar şeyy ha Humanlar beni dövdüüü gelsende onları döv :( roge kızma abi swfit lütfen, priest yaw nerdesin sen Buff bitti*
Şakaaaa Şakkaaa aaa olurmu hiç ole birşey hehehhe[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdii.. eski kuduz, yeni lame olarakda bu adamcaaaza bende bişiler yazmak istiyorum... (bu siteyede kayıt olmam sayende oldu black kardeş, 1 senedir okuyom dayanamadım yazıcam:))

KaMaHaMe denen meretle bu oyuna başladım, sonra orda inanılmaz zaman geçirdim.. ilk başlar sorunlu olsada sonrasında bi şekil oldu clan lideri oldum, oyundan en zewk aldığım ilk dönem başladı.. Sersoturk, sertak, Borin100, Aeran, Efe_dj, sapıkbüyücü, Loxer, MxTamia(kendisi Sonra şekilden şekle girip Featherbless olup en sonunda namı değer Nahittir ki çok severim:)).. bir sürü arkadaşım kardeşim dediğim adam oldu bunlar bana, hepsiylede süper zamanlar geçirdim..

Sonra T® başladı.. Oraya girmem lameyle nasip oldu, ordada birbirinden iyi insanlarla tanıştım.. Angelica_the_Angel, Levo, pico, Falcata, unet hadin, imhotep, ejder... (tabiiki sertak, aeran, borin, sapık, loxer, featherbless, Efe yine burdaydı) Gerçekten çok zewkli zamanlardı.. Ama bu clanda dagıldı, kimileri orc oldu, kimileri başka clana geçti.. Eski clanım sapığından sertakına, lox3rinden borinine herkes oyunu bıraktı.. Oyuna benim başlattıklarım 63-64 oldu, ben 61de kaldım, eğlencesine girdim çıktım.. Ama artık bu clandakilerde bırakıyo.. T®`de en sevdiğim 2-3 kişiden biriydin kardeşim, işallah bırakmazsın oyunu (ki bu Angelica_the_Angel için de geçerli), arada bir msnde konuşur, haftada 2 girer 2 scroll basar çıkarız.. Artık Ko online hayat offline değilde, ikiside yarı online olarak devam eder işallah.. kendine dikkat et kardeşim!!

[Bu mesaj kuduzlame tarafından 27 Aralık 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cok tessekkur ederim kuduzcum valla eski gunlere dondum vallaha billaha eski tr clanındaki ortam hic biseye deisilmez nede olsa 2 asbaskandım :)) eski gunler guzeldii hatta cok guzelldii keske ole kalsaydıı
burdan herkeze cok tessekkur ediyorum yanımda oldunuz icin[signature][hline]karakter: paper mage
Clan justice

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...