Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne olcak bu insanların hali??ahhh ah

FC_ARSENAL_

Öne çıkan mesajlar

öncelikle herkese slm lar:)ya arklar başlıkta da dediğim gibi nolcak bu insanların sonu yaf.CZ ye giriyorum orclar son derece sistematik ve pro calışıyolar.insanlara gelirsek bi kişi önden koşturuyo digerleri hurrraaa diyerekten sürü psikolojisiyle boş boş dolasıyorlar.özellikle pazar günleri HB den cıkmamız mümkün bile olmuyor.bu inlarların sonu nolacak:D server(ares)[signature][hline]Forever TnT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 28 Aralık 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
aga lafi harbi kıl bi laf ben yenii bi laf cıkardımm

hacı naber hacı partyy plz hacı clan plz .))

ben daha hacca gidip haci olmadim ama kurani hatim ettim o yüzden bana haci deilde hafiz de pls :horace:[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

:D:D:D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

[ quote ]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FC_ARSENAL_, 28 Aralık 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
öncelikle herkese slm lar:)ya arklar başlıkta da dediğim gibi nolcak bu insanların sonu yaf.CZ ye giriyorum orclar son derece sistematik ve pro calışıyolar.insanlara gelirsek bi kişi önden koşturuyo digerleri hurrraaa diyerekten sürü psikolojisiyle boş boş dolasıyorlar.özellikle pazar günleri HB den cıkmamız mümkün bile olmuyor.bu inlarların sonu nolacak:D server(ares)

az önce fena kitledik humanları towna bence arkadaş ona isyan ediyo :D KittiesT_T Rulz[signature][hline]Lvl: 67
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 29 Aralık 2005 03:34 tarihinde demiş ki:
said:
FC_ARSENAL_, 28 Aralık 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
öncelikle herkese slm lar:)ya arklar başlıkta da dediğim gibi nolcak bu insanların sonu yaf.CZ ye giriyorum orclar son derece sistematik ve pro calışıyolar.insanlara gelirsek bi kişi önden koşturuyo digerleri hurrraaa diyerekten sürü psikolojisiyle boş boş dolasıyorlar.özellikle pazar günleri HB den cıkmamız mümkün bile olmuyor.bu inlarların sonu nolacak:D server(ares)

az önce fena kitledik humanları towna bence arkadaş ona isyan ediyo :D KittiesT_T Rulz

abi bi turk olarak halen ordasıyınyaa seni protesto ederek alkisliyorum[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

karus arkadaslar ben cok merak ettigim bisey var 50-55 lvl adamlar sizde cz de olmuyomu bizde hep bu lvl de adamlar var gerci olsa nolcak kuru kalabalık :P yoksa 60- adamları doverek cz den mi cıkarıyosunuz :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...