Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu nasıl olabilir

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

Aynı sey daha öncede olmustu okula gideceqtim carımı kapatmıstım 5saat sonra geldigimde oyuna girdim we clan deişimiş nasıl oluyo yaw bu??
3 gun önceki gunde ::_ACE_:: die bir adamın clanına girdim adamın lwl 61 clanda 2 kişi olduq bende girince benim np 0 dı adam clan gredi 3 dü herneyse gece saat2:30 kadar oynadım kapattım sabah saat 10:00 kalktım oyuna girdim clanın adı deişmiş clanda kimse only deil ama grede gene 3 her neyse 1 gun sonra yani dün gece bi baqtım 2 kişi only clanda birinin lwl 41 dierenin lwl 21 we adam beni clanda banladı banlasın sorun deil de benim clan nasıl durduq yere deişiyo hem bu 41 lwl olan adamın adı farklı ben nasıl oluyoda o clana giriyorum ??[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

kurşun döktür chara :) ben yapmadım char yalan oldu :)
said:
0ttavio, 29 Aralık 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
Aynı sey daha öncede olmustu okula gideceqtim carımı kapatmıstım 5saat sonra geldigimde oyuna girdim we clan deişimiş nasıl oluyo yaw bu??
3 gun önceki gunde ::_ACE_:: die bir adamın clanına girdim adamın lwl 61 clanda 2 kişi olduq bende girince benim np 0 dı adam clan gredi 3 dü herneyse gece saat2:30 kadar oynadım kapattım sabah saat 10:00 kalktım oyuna girdim clanın adı deişmiş clanda kimse only deil ama grede gene 3 her neyse 1 gun sonra yani dün gece bi baqtım 2 kişi only clanda birinin lwl 41 dierenin lwl 21 we adam beni clanda banladı banlasın sorun deil de benim clan nasıl durduq yere deişiyo hem bu 41 lwl olan adamın adı farklı ben nasıl oluyoda o clana giriyorum ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bartu, 29 Aralık 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
olm ben de bı takı var trade atılmıo pazara koyulmuyo ama carser,dex,hp,grasıel,flem,laytimgiposın 6 verıooooooooooooooooooooooooooooo ve kutudan cıktı swov man

peki[signature][hline]Name : LorDoFHmN
LvL : 62
Job: Shadow Vain
Server : Ares
Nation : Karus
Clan :Owned_By

[Bu mesaj LorDofHmN tarafından 29 Aralık 2005 15:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...