Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glitter Pit

athea

Öne çıkan mesajlar

Guildimizin cantinasi Glitter Pit aciliyor bu haftasonu
Temenos Island / Naboo / Kettemoor
Kettemoor oyunculari davetlidir efenim =]
Gelmek isteyenlere WP gonderebilirim...

Novacorp, who has brought you Remillard's Furniture Showroom, Daylen's Weaponshop, Severine and Derianadai's Tailored Goods and Malaki, is happy to offer a new service to the Temenos Island Community.

THE GLITTER PIT

Grand Opening
Temenos Island, Naboo
August 2nd, Saturday
at 1:00pm cst/7:00pm GMT

To provide the service of an alternative place for booze, babes, and business transactions.

Public crafting stations for the addicted artisans open 24/7

During Pit hours bartender and waitstaff to service your needs*.

One main seating room for guests to relax and watch or listen to the entertainment as well as a small private lounge for groups of 2-6, and a larger business meeting room available for rent and private entertaining.

Soon to bring you as well the "Tattoine Room", for parties and meetings.

Regular hours to be Saturday and Sunday 1:00pm-5:00pm CST/7:00pm-11:00pm GMT in order to support other events at different times. Use of the Pit can be contracted out for other times with staff availability.

Free Drinks during the Grand Opening from 1:00pm - 4:00pm/7:00pm GMT-11:00pm GMT

Bring a friend, add a little Glitter to your lives!

The Staff would appreciate if you do not bring large calibre weapons or Droids into the Pit.

*Services can be requested from any of the staff and depending on inhouse availability includes private meetings with dinner and entertainment, image design, tailoring recommendations, weapon tailoring potentially other requests on a negotiated basis.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir guild kurulmadi resmen
butun paramizi cantina ve dekorasyonuna harcadik
acikcasi ya guildin kendisi kurulucakti once, kafamizda adimizin yaninda iki harf cikicakti <> icinde ve bi PA hall'umuz olucakti ya da once cantina yi yapicaktik, tabii ki cantina yaptik =]

simdi de pa hall isine giricez siradaki mission budur =]
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay gelsin size :),biz de turrettir,evdir falandır uğraşıyoruz.Bir de aman dikkat edin PA Hall'ı yerleştirirken kapısında bizimki gibi factory falan olmasın :).[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr

[Bu mesaj codmaster tarafından 31 July 2003 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cunku kettemoor roleplaying serveri, cunku arkadaslarim orda, cunku tanidigim ve sevdigim ve roleplaying yeteneklerine guvendigim bu insanlarla beraber oynamak istiorum, tanimadigim etmedigim babs kank ark hark tuu turk gencligiyle degil

ayrica kettemoorda oynayan benden baska en az 6 turk arkadasim daha var, azi karar cogu zarar =]
Sosyal ağlarda paylaş

İnglizce ve türkçe roleplay arasında fark yok aslında,zaten SWG deki roleplay medieval olmadığı için daha kolay.Guild içi şimdilik daha PA tam anlamıyla oturmadığından roleplay yapmıyoruz ama tanımadığımız yabancılarla falan güzel roleplay oluyor.

Nedeni de şu,mesela ben türkçe bizim arkadaşa Dostum yaralımısın falan gibi yaklaşsam,ne gmler ne de çevre zaten anlamayacağı için fazla kasılmıyorum o konuda ama grupta yabancı varken veya cantinada takılırken bir imperial gibi davranırım her zaman :).[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
RP nin türkçe olması gerekmiyor ki. Dün gece kettemoor'da Bestine Cantina'sinda Bronxla cok guzel atıştık mesela. Ben gidip bara dayandım. Bronx da dansçıları seyrediyordu. Bana "Gays are not allowed in here" dedi. Ben de "Oh? How did you sneak in?" dedim. Küsel küsel re pe yaptık, hatta sırf bu rp den dolayı ikimizde de force sensitive slotlar açıldı ;)
Sosyal ağlarda paylaş

eet ya acaip egleniorum =] muthis tuttu bu cantina zaten, gecen haftasonu o kadar kalabalik oldu ki artik chat'i takip etmek mumkun degildi ehe ayni gercek bi bar gibi, tiklim tikis, icen, sican, konusan, kusan ehuehue cok eglenceli bi yer oldu.

glitter pit cumartesi pazar bizim saatimizle 9dan itibaren 5er saat acik, onun dsinda da ole gidip takilmak icin acik, crafting stationlar falan var, belki danscilarla band in provasina bile denk gelebilirsiniz random bi saatte gelirseniz. bekleriz =]

bu arada benim twilek hatun o fotolardaki yesilli arkasi donuk olan... ya da aha su:

pekzel di mi =p[hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy
Twi'lek dancer of The Glitter Pit - obsessed with shoes and terribly in love with baby gnorts...

Sosyal ağlarda paylaş

NovaCorp guild'in adi, PA yani =]
Glitter Pit de Nova'nin islettigi cantina

Temenos Island'da yasiyor ve calisiyoruz bi grup roleplayer. Neutral bi district, cok renkli eglenceli insanlar var, hayatimda hic bi oyunda bole eglenmedim =][hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy
Twi'lek dancer of The Glitter Pit - obsessed with shoes and terribly in love with baby gnorts...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...