Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alptekin ne zamanlar kasıyor?

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Hadi oyundan buna alışığım, merch modda sürekli pm'den sorarlardı; "aga seni ne zaman görsem hep aynı yerde satış yapıyon. Sen ne zaman kasıyon aga?". Bir kere de harpylerde beni gören bir arkadaş şöyle demişti ; "Aaaa sen xp kasıyomuyduuunnn". Demek ki insanları fazlaca ilgilendiren bir durum olmaya başladı diye düşünüyordum ki, bu forumlarda da 3 ayrı yerde 3 ayrı arkadaş bana bu soruyu sordu. Tamam, madem bu bu kadar merak uyandırdı, bir kereye mahsus söylüyorum, siz de kurtulun ben de :)
işin aslın hiç belli olmuyor arkadaşlar. Genelde pc başında olmayacağım zamanlar (dışardayken, uykudayken vs.) satış yapıyorum. Kasmak için gece yarısının olmasını, cafelerin kapanmasını tercih ediyorum. Kimi zaman da gündüzleri kasıyor olabiliyorum. Ama özellikle son 3-4 gündür oyundan daral geldiğinden, tezgah açıp başka şeylerle ilgileniyorum. Umarım herkes tatmin olmuştur. :)
Allah allaaaahhhh.. acaba sabit noktada durmasam mı bundan sonra????[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 28 Aralık 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
merchant char yap bi tane. kurtul bu tip sorulardan

O zaman da ona soracaklar :)
"Aga sen devamlı satış yaparsan böyle civciv civciv kalırsın"
:P[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğunlukla bloke zaten pm de... Bir şekilde oyunda denk geldiğinde soruluyor işte. Buna neden bu kadar takıldığını gerçekten anlamadım.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...