Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resser in yaptığı...

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

dün gece apos tan çıktıktan sonra charı arkaya biyere koyup yarım saatliğine yemeğe gitmiştim geldiğimde ne göreyim trol warior tarafından öldürülmüşüz neyse tam resser arayacam bi baktım üstümde 2 taş var oysa herzaman 30 taşla gezerim. daha sonra % kısmına bi baktım ve şok oldum tam tamına 7 defa öldürtülüp 4 taşa kaldırılmışım ve tam 26m exp. kaybetmişim lvl im 61 %38 dim o olaydan sonra %18 e düşmüşüm. O resserin Aile fertlerinin tek tek kulakları çınladı emin olabilir umarım o şerefsiz bunu okur ve bi daha başkasının canını yakmaz.....[signature][hline]SG

[Bu mesaj LordSevo tarafından 28 Aralık 2005 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi insanın şeref seviyesini, aleni biçimde belirtmeden, yazdığınız yazıyla anlatabilirsiniz. İlla ki "şerefsiz" demenize gerek yok. Hele hele bi konu açarken bunu başlık olarak seçmenize hiç gerek yok.

Başınızda, topicleri / mesajları düzelten birisi olmadan da seviyeli yazılar yazıyo olabilmeniz gerekiyor...

daha dikkat...[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha kimse kusura bakmasın lvl 61 den sonra herkes exlerin nasıl zor alındığını bilir ben o 26m ex için 1 hafta apos yaptım ortalama günde 4 saat ten fazla... daha sonra biri gelip sadece 14 tane taş için beni 7 defa yatırtıyorsa ben onun şerefine laf ederim. Belki tepkimi aşırı buldunuz ama damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar diye boşuna dememişler...[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bir olayı gördüm. Bir oruge ve 4 taş rezzer beraber çalışıyorlardı. Rouge dtslere troll yada lamia çekiyor, rezzer yatanları kaldırıyordu. Taşı olmayanlar xp kaybettiler. Bu böyle uzun süre devam etti. Bu iki arkadaşın Türk olduğunu belirtme gereği duymuyorum artık. Bir de kendi başıma geleni söyleyeyim. Linette Uruk Tronlar'la Bladeler arasında duruyordum. Biri çekti sanırım emin değilim, yatmışım. Bir süre rez baktım, bulamayınca sıkılıp forumlara geldim. Oyun arkada devam ediyordu. Uzun bir süre bakmamışıtım oyuna. Döndüğümde "Rezzer" nickli birinden bir pm ; "10 stones?" Hemen taşlarıma baktım, 30 u da duruyordu. Adam benden yanıt alamayınca 10 taşa kaldırmak istememiş ve gitmiş. Şok oldum. Hemen pm atıp durumu açıkladım, mümkünse gelmesini rica ettim. 2-3 dk izin istedi, geldi, kaldırdı ve gitti. Teşekkür etmek için son pm'yi atmıştım ki, arkadaşın oyundan çıkmış olduğunu gördüm. Bu da ikinci şok oldu...[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

ne dese haklı bence
şerefsiz kelimesini artık argo yada küfür lugatından çıkarıyorum ki bu kadar kişinin sahip olduğu bir meziyet niteliğinde ise bu davranış, haklı bulurum bu kelimenin kullanılmasını. Kaç kere sorgusuz sualsiz 4 taşa kaldırıldığımı veya kardeşimin arkadaşımın kaldırıldığına şahit oldum. İnsan bir sorar isteyip istemediğimi. Önceden taşları ayırabiliyorduk, resserler rastgele kaldıramıyordu, şimdi oda yok, yapılabilecek birşey de yok.
Yüksek makamlarda tanıdığın olacak banlatacaksın tek çare bu.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem ama adam 1 yıldır oynuyormuş hala 61 bu biraz kospsuz gibi geiyor bana 1 yıl kosp oynanasa yakalanmasa kesin abi 80 kasıyor olur o adama :D[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...