Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç şekilleri ve şekil verme sanatı

Galenthas

Öne çıkan mesajlar

Selamlar...

Evet uzun sayılabilecek orta uzunlukta saçlarım var fakat modelleme ve şekil vermede çok sorunlarım var... Jöle vs. ile bildiğiniz şekil verme tekniklerini paylaşırsanız sevinirim... Zaten saçlarım çok zor şekil alıyor sinir oluyorum anlıcanıs... Yardımlarınıza ihtiyacım var...

Şimdiden saolun...

Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

heralde benimkiler kadardır.
ben çok kalabalık bir yere gitmeyeceksem genelde şekil vermiyorum bırakıyorum öyle..
ama bu uzunluktaki saçların kötü yönü jölelenmediğinde kabarabiliyor en azından benim öyle oluyor.ıslak jöle kullanarak saçının kabarmasını engellersin..o zaman ıslak görünümlü oluyor o fena değil..
zaten biraz daha uzasa gerek kalmayacak.
genelde en fazla yapılan ön tarafı geriye yapıştırmak...fazla alternatifin yok
Sosyal ağlarda paylaş

yeni krem çıkardı elidor reklamlarda görmüşsündür. kıvırcık ve dalgalı saçlar için ve düz ve hafif dalgalı saçlar için olmak üzere iki kremi var hangisi uygunsa saçına onu al kullan bence. hem koruyucu bu şekillendiriyor aynı zamanda ve jöle gibi saç dökmez zararlı değil vıcık vıcık değil iğrenç sertleştirmiyor vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun önerileriniz ve tavsiyeleriniz içinde bi arkadaşın dediği gibi tam uzama aşamasında saç irenç oluo benimki oldukça uzunda yinede daha uzaması lazım... Millet bööle bakıo hiç saç görmemiş gibi... kimisi bonus dio çok kabarınca anlıcanıs millet çıldırtıo adamı ama neyse bende sallamıcam uzasın ditsin millet nederse desin arkaları kestire kestire bi hal oldum zaten kestirmeince tam barbarlara benziom :D Neyse saolun arkadaşlar daha tavsiyesi olan varsa bekliyorum hea ;P
Sosyal ağlarda paylaş

black doğru söylüyorsun da ben de aynı şeyleri yaşıyorum
mesela benim saçım şu an uzun değil
uzama aşamasında arkadan toplanmaz yani toplanırda bir tutam saç fıskiye gibi duruyor arkada.jöle kullanmak zorunlu bu aşamalarda..benim heralde eylülün ortalarından dan itibaren artık gerek kalmaz...üff hele o mayısta her gün jöle abanıyordum.her akşam banyo yapıyordum sonra..yoksa felaket oluyordu...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

şu cok "piyasa" olmaya aday olan elidorun 7/24 ü denedim dustan sonra kullandıgımı sölemem gerek ilk yani nemliydi sacım normalde belime gelen saclarım direkt olarak kısalmıs gibi göründü bana cünkü bukleler abarmış durumdaydı..jöle mantıgıyla elime doldurup cok yaymadan sürdüm ve gördüm ki sac cok fazla ememiyor dalgayı onun icin ilk tavsiye krem misali elinize yayıp sürün saclarınıza
jöle giib degil ne kaskatı yapıor nede vıcık oluyo saclarınız ikisinin tam ararsı diyebilirim..jölenin yaptıgı belli bi ağırlık hissi yok, zaten saclarınızı cok yumusatıp yinede şeklini korumasını sağlıyo, en sevdigim yanı(gerci ben jöle fln kullanmam genelde ama) saclarınızı parlak parlak yapmıyo
neyse kullanın görün zaten migros/tansaş fiyatı belli jöle markalarından daha ucuz söliim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 21 August 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
black doğru söylüyorsun da ben de aynı şeyleri yaşıyorum
mesela benim saçım şu an uzun değil
uzama aşamasında arkadan toplanmaz yani toplanırda bir tutam saç fıskiye gibi duruyor arkada.jöle kullanmak zorunlu bu aşamalarda..benim heralde eylülün ortalarından dan itibaren artık gerek kalmaz...üff hele o mayısta her gün jöle abanıyordum.her akşam banyo yapıyordum sonra..yoksa felaket oluyordu...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!

Bis ikisis herhalde :) Valla benim arkaya hepisini yapıştırınca bi acaip oluo sefmiom anlıcanıs böle hane jöle kullanan krolar oluo ya arkaya abanık saçlı heah onnar gibi oluo arkada topaıncada çok az bişi kalıo arkada :) napıım ben şimdi ne kdr uraşsamda yatmıo saçlar coşuo böle ıslak cöle kullanınca bile bir kaç saat soora jöle bile bi etki yapmıo gezinios kaparık kabarık... Hea courtyardın vokalistinin saçları gibi oluo gün geçtikçe ama liseye giden birirnin öyle saçı olması biraz absürt kaçar die düşünüodum ama baktım bırak daınık kalsın dedim içimden hea horace senin saç sitili tam nasl bi anlatırmısın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...