Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

douwantit'ten sipariş

Sufi

Öne çıkan mesajlar

douwantitte bir haftada getiren secenek filan fasarya. 11 inde expedited olsun hizli olsun diye 10 dolar daha verip siparis verdik, 16-18 inde elinizde olur dediler, bi hafta gecti ayin 18 i, ve daha hala etailer confirmed. yani daha amazondan douwantite bile gitmemis. sille tokat bi mail aticam. bence adam gibi verin gamestopa parayi maymun ettirmeyin kendinizi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

soyle bi mail attim :

"

On 11.08.2003, i have given an order for a box of star wars galaxies to you to be purchased from amazon with order number Order Number: 113715 .

i chose "EXPEDITED" and paid extra ten dollars because it said the box would probably be delivered around 16-18 august, meaning a week or so.

now it is 18.08.2003, and according to the order status in your site my order has only have been "ETAILER CONFIRMED" yet. according to the description in your site, it has not even reached to you from amazon, leave aside reaching ME.

i want to know how many years will it take reaching me, and why the hell i paid 10 dollars more to make it 'expedited', and how expedited it is in regard to status at hand.

thanks.

"[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

niye girismiyim yahu, bana bir taahhutte bulunmus adam, boyle para odersen boyle olacak demis, ben 10 dolar daha fazla verip o sekilde olanini almisim. su anda paket elimde degil, boyle olunca da benim 10 dolar vererek satin almis oldugum hizmeti vermemis oldular.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Cod bencede hiç yanlış değil attığı mail adamların çalışma sistemini anlamış değilim 2 3 üniversteli toplanmış sanki ne olursa olsun havasındalar adamlara 8tane mail attım cevap gelmedi bu konu hakkında ben niye fazladan 10$ ödedim peki normalde en geç bugün elime geçmesi gerekirken bugun adamlar "ETAILER SHIPPED" statusune yeni geçirmiş bunun tek açıklaması ya amazona geç sipariş verdiler yada mal ellerine geldi umursamadan yansıtmadılar.Ben hergün niye MBE denen yeri arayayımki nerdeyse kadınlar akraba olucaz yakında.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

benim elime gecmesi gerektigi gunde daha donkeywantite yeni ulasiyor. bilsem 20 dolar fazla verir gamestoptan alirdim efendi gibi. yeni siparis vercekler maymun yerine konulmak istemiyorlarsa donkeywantitten almasin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

kargo izmire gelmis, haber verdiler kargoluyolar 2 gune elimde. goya 18 inde elimde olcakti. yurtdisindan gelmesi 2 gun aldi ama amazondan douwantite gelmesi 1 haftayi gecti yuh.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...