Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hani derler ya keşke başka şey dileseymişim, ben onu demiyorum :)

Absolut

Öne çıkan mesajlar

abi bi arkadaşım'ın kylie minoge bunu öperken(evt yanlış okumadınız kylie bizimkini yanağından öpüyor.bizimkide objektife bakıyor.) ve bu adam kylie'nin beline sarılmış resimleri var.gördüğümde acayip küfr etmiştim.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda eşimden izinli öpmeye hakkım olan 2 kişiden biriydi. Öpemedik ama olsun en azından göz göze geldik ve yanımdakinin resmini imzalarken teni tenime değdi :)
Diğeri Nicole ama artık inanıyorumki hayatta olmaz olmaz diye birşey yok. Bekle beni Nicole sıra sendeeeee.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bilmiorum harbi sen mi çektin bu resimleri ama ben hayatımda angelina jolie'yi bu kadar çirkin görmemiştim. Yani gerçi sen çekmemişindir ama!!! :hmm: Yani bu resim nerde çekilmiş??? :-? Neyse yani bu güzel??? resimleri bizle paylaştığın için saol!!!!!

*!Angelina bu resimler öncesi pudra sürer*

Bu kızın bence solariuma gitmesi lazım bembeyaz!!!!!![hline]HEP YENİLSEDE GELECEĞİM,
HİÇ YENMESEDE SEVECEĞİM,
ACI İÇİNDE ÖLECEĞİM,
YİNE FENERLİYİM DİYECEĞİM!!!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blizzard_IcedEye, 21 August 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
hiper fantastiksin..[hline]

kelibombastik? lol laf yoldu beni:)[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Çok Sağlam

Höööööööö

Güzele bakmak sevaptır

*! Aynaya Bakar *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi olmadı şimdi, nerde Lara Croft karizması nerede Angeline hanım. Bite süs püs makyaj saç şubu girmiş işin içine, gitmiş tüm doğallığı. Film dışında beğenememiştim zaten bu resmilerde haklı olduğmu çıkardı (kendi düşüncem tabii)

Bu arada Nicole Kidman bana olamayacak kadar güzel geliyor "somethin' stupid" klibinde Robbie'nin yerinde olmak vardıi aah ah.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...