Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saat 16.00 dan beri oyuna giremedim

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

ewt arkadaşlar saat 4ten beri oyuna giremedim bi giriom premşm yok dio atıo sonra 2ye giriom gircek gibi oluo ama sonra girmio bi gölge gelio ve bişey olmuo sonra mecburen alt+f4 yapıorum bu serverlere girmenin başka yolu yokmu ya öfff[signature][hline]ırk:orc
clan:_soulteam_
LVL:45
JOB:priest(buff,heal)paper yani full str
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi yap, 14.30'dan beri sadece forumlara bakıyorum. Ha şimdi ha sonra derken henüz oyunu açmadım bile. Seviyorum ben paticiği yaaaa :))[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

ya tmmda sende zamanında lvl 45 diilmiydin.zaten daha öncede bi lvl 45charımla kendi charımı deişmiştim haacklendi şimdi yeniden kastım 45 oldu.bi tane lvl 40ımıda güvendiim bi arkadaşım soydu(soydu derken direk delete)bi arkadaş lvl 43 vermişti 45e kadar falan çıkardım emek verdim ona oda gitti napim bende işte bu adam vardı 32 lvldı kastım 45 yaptım.şimdide oyuna giremios valla[signature][hline]ırk:orc
clan:_soulteam_
LVL:45
JOB:priest(buff,heal)paper yani full str
Sosyal ağlarda paylaş

girmek istediğin server ares diyelim mantık olarak ares 3 en boş server olacaktır burdan giriş yap yada en boş hangisi ise ordan gir daha sonra select char yap oyundayken girmek istediğin ares1 ise oraya geç çok rahat oluyor cz ye gitmek isteyenlerede de duyrulur sanırım buda başka bir bug:)[signature][hline]lucifertr 61
irony 61
lucifer666 61 3 yıldır 62 charım olmadı abi:)
karakter 61
atlantigue 61
Sosyal ağlarda paylaş

sana anlattığımı az önce denedim cyperdada x dede oldu bende yardımcı olmaya çalıştım sadece çok mantıklısın diyerek alay etmen canımı sıktı dinlemeyi bilmiyorsan soru sormamalısın[signature][hline]lucifertr 61
irony 61
lucifer666 61 3 yıldır 62 charım olmadı abi:)
karakter 61
atlantigue 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 27 Aralık 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
ewt arkadaşlar saat 4ten beri oyuna giremedim bi giriom premşm yok dio atıo sonra 2ye giriom gircek gibi oluo ama sonra girmio bi gölge gelio ve bişey olmuo sonra mecburen alt+f4 yapıorum bu serverlere girmenin başka yolu yokmu ya öfff

Biz girdikte ne oldu;

1 kaç yüz NP mi arrow showercılara bağışladım, Apos partisine çekilen Trole yattım, abyys de gem kasıcaktım Kosp culardan yer bulamadım, baktım olmuyor merchant açtım Moradon' da 3 saattir 1 çöp satamadım.

En azından senin ruh salığın yerine :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...