Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Limp Bizkit - Eat You Alive

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

They're back! They're back! :D
Yeni dinledim gaz oldum hehehehehe, altına lütfen limp bizkitle alakalı olumsuz yorum yapmayın, yok onlar şöyle böyle istemiyorum sevenler hemen seyretsin mtv'de hatta indirsin :) ben kazaa'ya saldırmış durumdayım :lol:
Albümü pre-order edicem heralde heh :-)[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi wesle çok şey kaybettiler fakat yeni gitariste ısındım gibi, ki ben yeni grup elemanlarına hep soğuk bakmışımdır :) bilmem single iyiydi, klip de iyiydi.. gaz bir parça heehehe[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç beğenmedim şahsen ..
ilk 2 albümleri daha iyiydi
son albümleri ve bu klip iyi diil..
ayrıca wes konusuna gelince; parçadaki gitar bölümlerinin çoğunu duyduğuma göre fred durst yazıyomuş açıkçası pek bi kayıp olduğunu düşünmüyorum
onlar kaybediceklerini 2. albümden sonra içlerinde kaybettiler (ne cümle beah :) )..[hline][i]-->Four String Magic<--
This is [b]My Own Summer
Sosyal ağlarda paylaş

eğer chocolate starfish and the hot dog flavoured water albümünü dinleyip beğenmiyorsanız zaten limp bizkit'in yaptığı türü beğenmiyorsunuz demektir..

yeni şarkı güzel, wes'e gerçekten üzüldük ama bilmiyorum şu şarkı da güzel, albüm hayal kırıklığı olmaz umarım :hmm:[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 19 August 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
eğer chocolate starfish and the hot dog flavoured water albümünü dinleyip beğenmiyorsanız zaten limp bizkit'in yaptığı türü beğenmiyorsunuz demektir..

çok saçma söylediğin şey bana kalırsa
grubun ilk 2 albümü neydi o zmn? hatta asıl onlar limp bizkit albümü olmalı çünkü depoladıkları parçaları insanlar ilk albümlerine koyarlarki tutsun..
sonraki albümlere malzeme kalmadığından sorunlar çıkabilir ya da daha geniş kitlelere hitap edebilmek için yaptıklarından ödün verebilirler ki bence limp bizkitin sorunu da bu hatta wes borland'ın ayrılma nedenide artık ne yaptığımızı bilmediğimiz için gruptan ayrılıyorum gibi birşeydi..[hline][i]-->Four String Magic<--
This is [b]My Own Summer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 19 August 2003 22:59 tarihinde demiş ki:

yeni şarkı güzel, wes'e gerçekten üzüldük ama bilmiyorum şu şarkı da güzel, albüm hayal kırıklığı olmaz umarım :hmm:[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.

3 dollars bill'den soora bu albümü dinlemek bana 100kere daa ilginç gelmişti türünü sapıtıo sen de bu türü limb bizkit türünü sevmiosun ozaman diosun adama şimdiki hangi şarkıları Stuck gibi ?

all i want was a pepsi...[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

grind rullaz :rock:[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...