Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hb nova

Informer

Öne çıkan mesajlar

said:
mrproblem, 26 Aralık 2005 09:41 tarihinde demiş ki:
said:
hippo, 26 Aralık 2005 09:25 tarihinde demiş ki:
yaw bayar fraps in codeği 1 dk lik movie yi 500 mb çıkartıyor ben onu görüntü yü bozmadan dvix yaparım.

bizim bir ismail wardi ayni o.. :D

hö?[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 2 yada 3. de ben yere serilmişim tek sorumlusu benim tankın arkasından çok hızlı kostum kulenin biri bana çalıştı XD aslında info beni rezzleme sahnesi daha güzeldi 4 kule arasından ahaha :D yanlız harbiden kopmuşuz yazık yanımızdaki mage stun mode'a girmiş ahaha info süper yakalamıssın :P[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

ona diyecek bi sözüm yok çok güzel girip dağıtmışlar..

ke gelmeden once elimiz alt+f4 üzerinde girerdik cz ye buff ac basılı :P

bide eskiden resser bırakırlardı milleti reslerdi tekrer kererlerdi (reskill uo da az yapmazdım..)[signature][hline]
madness is the gift, that has been given to me!
***]****[url=http://***]****[url=http://*[/url]**]******

[Bu mesaj hippo tarafından 26 Aralık 2005 10:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, eskiden bi tuvalete gidiyodum charı portalın dibinde bırakıyodum bi gelmişim char yerde , şimdi en azından herkes yapamıyo , dün human lar denedi uknighted clanı , yazık üzüldüm powered_by_mata 5 kere falan yattı tank olcam derken , 1 kere bile giremediler gerçi bende 2 kere yattım priest hatası yüzünden , kankam kimbupislik te yattı moralim bozuldu zaten[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 26 Aralık 2005 09:42 tarihinde demiş ki:
otto senmisin lem ?

tabi ki benim :D
bu arada konunun icine farkli bir girish yapmishim pardon arkadashlar.
ben daha birsey izleyemedim fabrikada oldugumdan ama yarin aksam yola cikip istanbula gider gitmez carsamba aksami ish cikisi bakacaim ne kadar movie warsa..
bu arada otto yu birakicam.izmirdeyken pismish tavuun basina gelmeyenler charimin bashina geldi yoksa pishmemish tavuk muydu neyse..[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 26 Aralık 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
aynen, eskiden bi tuvalete gidiyodum charı portalın dibinde bırakıyodum bi gelmişim char yerde , şimdi en azından herkes yapamıyo , dün human lar denedi uknighted clanı , yazık üzüldüm powered_by_mata 5 kere falan yattı tank olcam derken , 1 kere bile giremediler gerçi bende 2 kere yattım priest hatası yüzünden , kankam kimbupislik te yattı moralim bozuldu zaten

kanka sen uzulme ya Canin Saolsun Bende video alcam diye Yatim Zaten pc Dondu town yapamadim ama Videoyu aldim :horace: upload Edemiyorum Birde Bizim Yaptigimiz Ekip noob Ekipti Bende biraz Adrenalin oldun diye girmistim isibilen birileri diil Yani ..[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Cafede toplanip arkadaslarla yaptigimizZaman Daha Saglam oluyo 6-7 giriste ölen kimse olmuyo ama Böyle iste bilmeyenlerle oynayinca Kulelere Yatiyoruz Ama Hata Bende Video Cekiyorum :/ Bu aRada sizinkiler güzel olmus Zaten Humanlari 1 nowa ile 10 kisi Alabilirsin cok Noob Var..[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
Biz Cafede toplanip arkadaslarla yaptigimizZaman Daha Saglam oluyo 6-7 giriste ölen kimse olmuyo ama Böyle iste bilmeyenlerle oynayinca Kulelere Yatiyoruz Ama Hata Bende Video Cekiyorum :/ Bu aRada sizinkiler güzel olmus Zaten Humanlari 1 nowa ile 10 kisi Alabilirsin cok Noob Var..

pislik kanka snn için ben öleyim bea[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...