Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hb nova

Informer

Öne çıkan mesajlar

said:
incredible, 26 Aralık 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
heheh cidden iidi dün akşam:D tabi poli yattıktan sonrakiş sahnede var orayıda çekseydin keşke benim onu kaldırışım ordan ve beim yatışım ve ardından sinirlenip press ok yapışım:S suçlu deilsin poli tamammı sakın üstüne alınma :D love u baby:P

haha evet bencede orayı çekmesi gerekiyodu kaçırmış:P ama benim yüzümden yattım ona üzüldüm herneyse i love u too :Pp[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tabi ki benim
bu arada konunun icine farkli bir girish yapmishim pardon arkadashlar.
ben daha birsey izleyemedim fabrikada oldugumdan ama yarin aksam yola cikip istanbula gider gitmez carsamba aksami ish cikisi bakacaim ne kadar movie warsa..
bu arada otto yu birakicam.izmirdeyken pismish tavuun basina gelmeyenler charimin bashina geldi yoksa pishmemish tavuk muydu neyse..

ehhe bi ben şahidim walla :D

otto'yu alacam başka yolu yok :D selamlar abi ;)[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)
bilinc senin izinden gidiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

biras önce tos sebebiylr banlanan monthana burdaki monthana mı acaba?[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

[Bu mesaj _ultrAslan_ tarafından 26 Aralık 2005 17:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 26 Aralık 2005 09:09 tarihinde demiş ki:
yaw başka ne olacak charın adını yazsam beramusta oynayanlar saydırmaya başlar şimdi.. :P
yeter bukadar lak lak.. bu arada 63 oluyorum az kaldı kasmaktayım su an..massive de açarsam yeniden iyi olacak.

Walla içimden çok söylemek geldi :D char'ının adı DarkLinG :D
Sosyal ağlarda paylaş

infocum iyi tanktır ama cciiden yigidi oldur ama hakkını yeme dicem en iyi tank buugune kadar gordum ::THE_SHEERİF:: di oadamıda hacklediler tum town bomb olayı bitti humanlarda o adamla yaptım town bombum hatti hesabi yoktuu o adamla orc towna onkapidan bomb yapiyoduk okadar deliydi :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...