Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyi PvP olan MMO arıyorum...

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Daha önce Dark Age Of Camelot ve City of Heroes oynadım. Şuan World of Warcraft oyuncusuyum. Ama WoW'daki monoton pvp ben çok fena sıktı.
Yok mu ya şöyle Ultima Online oynadığım zamanlardaki pvp zevkini veren MMO? Hangisidir en güzeli?
Skillroad diye bişey çıkmış,pvp sistemi çok cazip. Ama çok iyi birşeye benzemiyor,bedava oyun sonuçta...[signature][hline]N i g h t w i s h
Kerforn/Night Elf Druid (Invadoria)
Burning Legion

Free Domain
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi bişey ama silkroad :(
Aga pls b@b lar yok ne güzel skill sistemi flnda güzel oynamasida zor o yüzden veletler tercih etmez fazla sen sroya başla en iyisi =o)[signature][hline]Gwindon, 22 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
kafayı yicem valla ibne olacam sonunda bidaha kızlara bakan top olsun!!!
----------------------------------------
BiohazarD, 27 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Küçükken Domuza Domzi derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

silkroad ı bende merak ettim girjem bakalım :P ama pvp için daoc dan sonra hiç bişi kesmez gibi geliyor :) Dofus dicem sıra tabanlı pvp oda Tactics ogre veya Final fantasy Tactics gibi pvp si :/ hmm war rock vardı oda mmofps sen mmorpg de pvp si iyi olan bir oyun istiyorsun :P RF online ı bekle onda pvp sistemi cazip veya bir yerden DnL acc si bul :)[signature][hline]naaK !!! öLDü !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Daoc'un pvp sistemi gayet güzeldi ama sınıflar arasındaki dengesizlikmidir nedir sinir etti biraz beni bende bıraktım. Ayrıca Daoc'da biraz fazla kolay ölüyorsunuz.
Bide ben Alb oynamıyordum,Hibernia'da animistim vardı. Sorcerer denen gıcık şey geliyor çat çat 2 lifetap hoppp öldün. O olay beni soğuttu oyundan[signature][hline]N i g h t w i s h
Kerforn/Night Elf Druid (Invadoria)
Burning Legion

Free Domain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 10 Aralık 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
Daoc'un pvp sistemi gayet güzeldi ama sınıflar arasındaki dengesizlikmidir nedir sinir etti biraz beni bende bıraktım. Ayrıca Daoc'da biraz fazla kolay ölüyorsunuz.
Bide ben Alb oynamıyordum,Hibernia'da animistim vardı. Sorcerer denen gıcık şey geliyor çat çat 2 lifetap hoppp öldün. O olay beni soğuttu oyundan

Classic serverları oneririm.
Midgard oynarsan hiçbir class canını sıkmaz.
Artifact olmadığı için casterlar fazla sorun olmuyor.
Warlock lar dışında.[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
KILLMASTER, 24 Aralık 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
en iyi pvp knight online tartışmayın benle öleee

peki biz sizi ararız[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeon and Dragons Online derim bende DDO 3.5 gibi bir sitemin kuralları ile çalışıyor yani Never Winter Nights , Star Wars KOTOR vb. oyunlarda alıştığımız sistem ayrıca Buldurs' Gate , Ice Wind Dale serilerininde 2.0 olduğunu da belirtirim ki çok iyi bir sistem. Oyunun bence en iyi yanı power play ı sevmemesi yani sürekli yaratık kesen birisi bir süre sonra xp alamayacak quest leri daha mantıklı yapmaya xp alıncak diğer öge leri keşfetmeye itilecek. Yani sabahtan akşama kadar oturup yaratık kesmiş bir ilk okul çocuğuna yenilmeyeceksiniz. Zira UO nun PVP sistemini sevmemizin başlıca sebepleri şunlar:
1. Bir çok skill farklı skillere bonus verdiğinden
İki tane Gm Swordsman birbirinden çok farklı vuruşlar yapabiliyor bu da karakterimizle özdeşleşmemizi sağlıyor..
2. Bariz tıkla tıkla.. güçlü olan yensin değil. Geliştreceğiniz taktik ile ve kendinizi , rakibinizi tanımanız sayesinde kazanıyorduk savaşları. Karakteri güçlü olan değil karakteriyle bağlı onun gibi düşünen oyuncu kazanıyor...

DDO dan da bunu bekliyoruz. www.ddo.com ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...