Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sharon Stone Polat Alemdar.

Aykan

Öne çıkan mesajlar

Sharon Stone Polat Alemdar.
Bu Akşam göreceğiz son bölümü nası olcak bakalım

[spo1=Bknz][/spo]
ne şansı adam yaa :)[signature][hline]Promecium, 14 Aralık 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
yahu bu paralı siteler varya.acaba paralımı? bide nasıl satın alabiliyoz.Bide mesela netli açtım site yavaş oluyormu.Bilgisi olan varmı

Sosyal ağlarda paylaş

bı anda yuz akımız oldu :) valla helal olsun guzel para harcadılar ama hala guzel bi silah atesleme efektı yapamadılar :) yada patlıyacak kursunlanıcak arabaları dırek bellı etmekten kurtulamadılar ( hep 10 yas ustu araclar oluyo )[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
OHA sakallı uzun saçlı bi adam gözümün içinde pehdahlandı hatta bu mesajı yazarken monitörde bile görüyorum aşşa dogru kaydı gitti.vay anasını sayın seyirciler...
Sosyal ağlarda paylaş

2 bölüm falan kaldı herhalde öle tahmın edıyorum bı bolum daha var yurt dısında gecen
he bu arada bence andy garcia nın olması bu kadının olmasından daha guzel:)

[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
OHA sakallı uzun saçlı bi adam gözümün içinde pehdahlandı hatta bu mesajı yazarken monitörde bile görüyorum aşşa dogru kaydı gitti.vay anasını sayın seyirciler...

[Bu mesaj Bameso tarafından 22 Aralık 2005 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de Andy Garcia çok yakışmış reklamını izledim de.
İlk çıktığından beri izlemiştim 1.5 sene olunca bıraktım cok fazla reklam veriyolardı o sıra. Bir daha hiç heveslenmedim bile. Şimdi ne film dönüyo hiç haberim yok ama Andy amcayı izlerim herelde :)[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Radio =o= Garbage wj tóqqíé
Sosyal ağlarda paylaş

100 bölümü tamamlıcaklar. harbi ha sharon stone ile öpüşmüş hem ne alaka hem neden o kadar büyük bi olay. ben de kv yi izliyorum ama h.ç öle ilgimi çekmedi o öpüşme olayı. ben daha çok garcia amcamızla ne konuşcaklar onu merak ediom. bi de o andy garcia babadaki kadar karizmatik olamazsa ona da kafam girsin. haberlerinde çekim öncesi bankacı gibi, ama çkeimde oyunculuk ile tam bir modern baba olmuş yazıodu ama bakıcaz. sharon stone'da hala köle zihniyetinde kardeşim, almış zenciyi sopa gibi dikmiş oraya resmini çekio felan. bi de 60 oldu mu ya o ÖEH[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)
Sosyal ağlarda paylaş

:) H2 limo falan bı sey yapmıslar andy garcia dan ben tam performans beklıyorum guzel olcak guzel :) ama sheron ston yerıne şöle daha genç biri ne biliyim...Hem kım bılır belkı sharen ston da polatın annesıdır nası olsa kucuk emrah gıbı her onune gelene anne dıo[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

cekımlerden sonra polat ıle röportaj yaptıklarında ''Bir daha öpmek isterdim.Role konsantre oldugum ıcın hıssedemedım.Bir daha öpersem bu sefer hissedeceğım'' diyor.:)
torunlarına anlatır artık bır zamanlar...[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Tabıkı anlatacak su anda o turkıyenın medahi iftiharı :)[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

duyumlarıma goreztn andy amcanın yavuklusuymuş dizideki rolu. Polatada bir mereba öpücüğüymüş ama ayıp ya kadın öpüo bizimkide robot gibim bakıo :([signature][hline]Promecium, 14 Aralık 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
yahu bu paralı siteler varya.acaba paralımı? bide nasıl satın alabiliyoz.Bide mesela netli açtım site yavaş oluyormu.Bilgisi olan varmı

Sosyal ağlarda paylaş

O kadın acaba hiç iğrenmemiş midir o öküz suratlı herifi öperken?Ve Andy gibi bi adm nasıl olur da o rezil dizide oynar aklım almıyor.Bi de Pacino o dizide oynasaydı o büyük ustaya olan saygım hiç kalmazdı...Aferin Pacino...Ya allahın krosu,dergahta zikir çeken bi herif nasıl olur da oyuncu olur,bırak onu nasıl o oyuncularla aynı karede görünür şaşarım...[signature][hline]Order Within Chaos....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
O kadın acaba hiç iğrenmemiş midir o öküz suratlı herifi öperken?

ehum, aynısı aklimdan gecti, berbat bi duygu olmali ama parayı da götürmüştür kadın. nerden baksan bir trilyon milyon bin dolar isterdim ben[signature][hline]you have no chance to survive make your time!
ha ha ha!
Sosyal ağlarda paylaş

Hala gazetelerde "Polat milli olduu" manşetlerini bekliyorum ama çıkmadı... Bölümün yayınlanmasını bekliolar heralde:P[signature][hline]
beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre bu ikili şahin k ve kobe tai ikilisi kadar alakasız ama para onları bile öpüştürdü necati şaşmaz abisine az yalvarmamıştır abi öpeyim sharonı die
bildiğiniz bi gerçek:abisi dizinin senaristlerinden biri(şimdi aa gerçekten mi fln gibi ezmeye yönelik laflar etmeyelim bildiğiniz bi gerçek yazdım oraya)[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...